Lavasoft Ad-Aware käyttäjät huomio

Tänään oli minulla ongelmia päivitysten kanssa. Tuli ilmoitus ''Connection error, check your settings''. Ei auttanut uudelleen asennuskaan. Laitoin postia Lavasoftille ja sain vastauksen että,siellä ongelmaa selvitettiin parhaillaan. Eli te jotka olette kohdanneet ongelmia niin pitäisi myöhemmin toimia taas normaalisti.
2595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kukaan ei enää käytä tuota turhanpäiväistä ohjelmaa. Lavasoft Ad-Aware on pudonnut kehityksestä ja jäänyt jälkijoukkoihin.

Äänestä
  • ... jotkut vielä käyttää. Samaa mieltä siinä että ohjelma on täysi turhake. Hyvä internet security -tyyppinen ohjelma riittää, jos nyt välttämättä haluaa, voihan sitä vanhemmissa käyttiksissä joskus jonkun anti-rootkit ohjelman pyöräyttää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ad-Aware Pro kirjoitti:

Tänään oli minulla ongelmia päivitysten kanssa. Tuli ilmoitus ''Connection error, check your settings''. Ei auttanut uudelleen asennuskaan. Laitoin postia Lavasoftille ja sain vastauksen että,siellä ongelmaa selvitettiin parhaillaan. Eli te jotka olette kohdanneet ongelmia niin pitäisi myöhemmin toimia taas normaalisti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu