Haluaisin kysyä vähän kokeneemmilta ihmisiltä, että kun minun kikkelini on 15 cm pitkä ja paksuus on 3.5 cm niin miten naiset siihen suhtautuvat? Olen vielä 15-vuotias ja neitsyt, joten kiinnostaa miten tulevaisuudessa naiset yleensä tämän sukupuolielimeni koon tulevat ottamaan. Tiedän, että murrosikä on vielä kesken ja kaipa tämä kikkeli tästä kasvaa ehkä, mutta tämä on nyt kysymykseni joka tapauksessa.
15/3.5
auditore
6186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Itselläni oli sinun ikäisenä samankokoinen suunnilleen nyt vain 16cm ja 3,8 cm leveä ja ympärysmittaa 11cm
olen nyt 19 joten ei välttämättä kasva paljoa ainakaan. Muna kasvaa yleensä sen 2 vuotta sitten kun alkaa kasvamaan kunnolla ja sen jälkeen ehkä 20 asti voi tulla joitan senttejä ehkä 1 tai puoltoista.
Mutta ei paljoa kuitenkaan kasva mutta en tosin tiedä onko sinulla vasta alkanut kasvaa penis kunnolla voihan olla että sulla on 1 vuoden päästä 19cm vehje mutta kyllä huomaat jos se on siinä kasvu vaiheessa. Eikä toi nyt pieni ole normaalihan se on.
Luulin itseäni pieni munaiseksi aina siihen asti kunnes kuulin että korealaisilla miehillä on keskimitta 9,6cm hahahah sehän on aivan jo naurettavan pieni jopa minulla on levossa isompi ei hyvää päivää.....
Mutta ei kait sillä munan koolla niin väliä ole parilla kaverilla todella isot vehkeet ja samoja pihan pikku tussuja ollaan poljettu ei kukaan ainakaan minua huonoksi ole haukkunut mutta kait se on vähän niin että joku tykkää isosta,jollekkin käy pieni,iso tai normaali
Ja miksi sua kiinostaa esim mitä yhden illan jutut susta miettii kuhan itse olet tyytyväinen :D:D kyllä mä sen ymmärän jos vakimuijan haluaa tyydyttää niin pähkäilee vehkeen kokoa mutta sanon vaan näin että eikun melaa mekkoon siitä se lähtee. Ei paljon tollanen auta sua yhtään että itket himassa kullin kokoa.
Asia selvä. ;D En kyllä ollut ajatellutkaan jäädä kotiin miettimään kullini kokoa, mutta enemmän juuri mietin tuon vakituisen takia, että sitten kun tietää että vakituinen on löytynyt niin että miten sen saa tyydytettyä. Enhän minä yhden illan jutuilla mieltäni meinannut alkaa rassaamaan. :D:D
Kaveri juttelee itsekseen. Taidat olla joku onneton runkkari, jolla on lievästi sanottuna pakkomielle peniksen pituudesta. Arvaan tuon olleen jo neljäskymmeneskahdeksas viestisi tästä aiheesta tälle palstalle.
Ka juuripa näin. Ja itselläsi ei taida olla muuta tekemistä olla kuin lukea jokikinen viesti tällä palstalla ja etsiä virheitä jokikisestä. Itse asiassa tämä on ensimmäinen viestini ja jää viimeiseksi. Enkä juttele itsekseni vaan pikemminkin mietiskelen annettua vastausta. Sullakin elämä... Et kehtaa edes runkata niin sitten pitää katella, kun muut kertoo omasta seksuaalisemmasta elämästään.
oon 13w ja mul on isompi
Olet oikeasti 21 ja pienempi hahah 13w ja isompi hahahah. Vittu tuun vetää sua perseeseen vittun pikku poika!!