SOITTAJALLE... OSA 1

Rumputtaja

Olin soittamassa rumpalina siinä ravintolassa. Katselin nuorta naista joka näytti olevan miesten mieleen, usein tanssilattialla. Hänen muotonsa houkuttelivat enkä yhtään ihmetellyt, että miehet himosivat niitä puristelemaan ja imemään ja tunkeutumaan lopulta hänen sisälleen. Näin ajattelin, kun huomasin hänen huomanneen minut ja hiukan flirttailevankin. Flirttailin takaisin ja kun aloitimme taukoa, hän käveli orkesterilavamme ohi. Pysäytin hänet ja sanoin kömpelöllä englannillani, että oletpa sinä hyvä tanssija. Hän vastasi, että on kiva, kun me soitamme niin hyvin, että ovatko kaikki Puolassa noin musikaalisia. Juttelimme hetken jolloin kerroin, kun hän kysyi, että asuimme sen hotellin yläkerrassa. Lopulta ehdotin, että voin seuraavalla tauolla näyttää, millaisia huoneita hotellilla oli.

Taas hulmahteli hänen lyhyt, kevyt kesähameensa seuraavan settimme aikana ja minä katselin vesi kielellä. Toivoin, että hänelläkin oli ja kuvittelin hänen naisellista, pientä kieltään, joka varmaan tänäkin yönä tulisi tuottamaan hänelle ja jollekin muulle nautintoa.

Odottamani tauko tuli ja hän tuli luokseni. Tule, sanoin ja nousimme portaat ylös, hotellin huoneita kohti. Hän nousi edelläni ja minä ihailin mekon alle, pyöreitä reisiä. Kun pääsimme ovelleni, annoin hänelle avaimen, että hän aukaisisi oven, koska oli edellä. Kun hän räpelsi lukon kanssa tunnustelin kädelläni hänen pakaroitaan. Olivatpa pyöreät ja pehmeät mutta kuitenkin kiinteät. Tyttö ei häiriintynyt tunnusteluistani yhtään, joten ehdin viedä käteni hameen alle ja pikkuhousujen sisään. Ehdin vielä kuljettaa sormiani uraa pitkin jalkojen väliin. Siellä se oli, kuuma kolo, joka, kuten toivoinkin, oli kostea, miesten viettelyjen kostuttama. Se ihan imi sormeani kuumaan pesäänsä.

Ovi aukesi ja astuimme sisään. Tartuin naiselliseen lantioon ja painauduin pyöreää takamusta vasten. Kaluni oli jo kova, sovitin sitä vaatteiden läpi tuntuvaan pakaroiden väliseen koloon. Sanoin kuumissani, että minun pitää olla viidentoista minuutin kuluttua takaisin soittolavalla. Hän ilmeisesti ymmärsi vihjaukseni, koska antoi painaa itsensä polvilleen vuoteen viereen, vuoteelle vatsalleen. Nostin hameen ylös ja ihailin hetken paljastunutta takamusta. Sitten vedin hitaasti pikkuhousut pois. Nyt pylly oli paljaana ja reisien välissä jo näkyi maalitauluni, naisen ihanan pillun häpyhuulet. Raotin niitä ja kok punainen ihanuus oli siinä kulliani odottamassa. Koska olin kiireessä, painoin paljaan kullini suoraan hänen sisäänsä. Hänen tunnelinsa oli kuuma ja liukas, en voinut kauan vastustaa hänen ihanuuttaan, vaan sulin syvälle hänen sisäänsä. Ei ollut aikaa hoitaa hänen tyydytystään, mutta pyysin, noustessamme ja pukiessamme häntä tulemaan uudelleen, kun soittohukimme kokonaan yöllä loppuisi.

Hän tanssi seuraavat kaksi settiä, kuin mitään ei olisi äsken tapahtunut, viekoittelevana, uhkeana. En varmasti ollut edes ainoa, jonka kulli turposi häntä katsellessa. Työiltamme tuli vihdoin päätökseen. Näytin hänelle merkkiä ja hän tuli taas mukaani. Mutta niin tulivat myös basisti ja kitaristi. Asuimme nimittäin kaikki samassa huoneessa.

Olin huoneeseen päästyämme niin kiimassa, että vein hänet suoraan sängylleni, poistin hänen pikkuhousunsa ja painoin suuni hänen pehmeään, karvojen koristamaan jalkoväliinsä. Soittokaverini katselivat hetken ihmeissään, mutta myöskin iloitsivat näkymästä, joka paljastui, kun käänsin tytön jalkoja erilleen. Lisää näkymiä paljastui kun siinä häntä nuollessani aukaisin hänen mekkonsa yläosan napit, käänsin rintaliivit ylös ja paljastin ihanat puolipallot joissa ruskeat nännit jököttivät kuin tummat pikkusormen päät houkutellen imemään...

1

4084

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Arvoatelija....

      Hyvin kirjootettu, ei siinä mitään.
      Go ahead...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      111
      6916
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      388
      6577
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      65
      3317
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      128
      2869
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      108
      2460
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      35
      1940
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1834
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      21
      1697
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1367
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      74
      1257
    Aihe