leimahti lomalla lempi. Mutta sitten sitoutuessamme paljastui karmea mies. Mies oli kyttäävä mustasukkainen muita naisia tollottava, pihi, hiljainen, narsisti, kaljaa kittaava tosikko, sängyssä omien halujen tyydyttämisen tärkeänä pitävä. Lisäksi teki vain yötyötä jolloin ei laatuaikaa ollut mahdollista toteuttaa sitäkään vähää. Naista alistava ja kavereiden kanssa kun saunailtaan lähti niin petti mikä olikin viimeinen niitti juttuun kun sain sen selville. Aina oli kuitenkin valmis arvostelemaan minua.
Että sellainen romanssi.
Todellakin
1
394
Vastaukset
- ööööööööööööööööö
maalainen kumppanisi oli?Minulla syttyi romanssi Egyptissä vähän aikaa sit ja ollaan yhteyksis lähes päivittäin.En voi kyl sanoa että tunnen sitä tyyppiä ainakaan vielä sen paremmin.Sanoo kovasti rakastavansa ja elämänsä menneen sekaisin kun lähdin sieltä.Ei ollu rahan kerjääjä vaan päin vastoin.Halus itse maksaa taksit ja netti kahviloissa käynnit!Kahdesti on tavattu.Hän on koko päivä töissä ja hyvässä ammatissa oleva kaveri.Kouluja käynyt!Ei mikään luuseri tyyppi!Itse olen vaan sellanen joka ei tahdo aina uskoa kaikkkea mitä hän puhuu.Mutta viime reissun jälkeen on uskottavuuus kyllä lisääntynyt kun olen saanut faktaa tietoa ja nähnyt kuinka hän elää.Ystävyys jatkuu mutta en voi edes ajatella että se vois johtaa yhteis elämään.Aika näyttää mihin tämä romanssi sit johtaa...................
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1087745Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3686830Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite744207Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293919Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022398Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os242095- 731912
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps191803Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11670Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11667