Corolla facelift esitelty

Toyota Corollan Euroopan version facelift vuodelle 2010 on nyt esitelty.

Muutokset ovat aika varovaisia, vai mitä? Etusäleikkö ja etu- sekä takapuskurit on muotoiltu uudelleen.

http://www.netcarshow.com/toyota/2010-corolla/
12721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

ei jaksa avata linkkiä, miksi ihmeessä se pittää liftata vaikka ei tuo oo olluna myynnissäkkää pitkään? Olikkonää se nii huano vai ruuma?

Äänestä

Voiko vähempää kiinnostaa,,,, ((((

Äänestä
  • ja mene vagine palstalesi johon sinunlaisesi kuuluu.

    Äänestä

Muistuttaa paljon c mersua, ja on paremman näköinen kuin skoda, kyllä tulee myytyä tollaisella ulkonäöllä.

Äänestä

toyotan hyvät ajat ovat menneet,uusia merkkejä pukkaa vauhdilla.Ahneudelle pakkaa tulemaan loppu jossain vaiheessa.

Äänestä

Millähän automaatilla tulee tarjolle. Jokohan päästään multimodesta eroon ?

Äänestä

Pullasorsako noiden mallina on ollut, miten voi auto näyttää noin juutaksen persoonattomalta !!
Tuosta autosta ei voi sanoa, että facelift olisi parantanut ulkonäköä, odotukset olivat ihan eri luokkaa.
Auton kotimaan eli Nippon Jappan tuosta kyllä käy selkeästi esiin.

Äänestä
  • Itsellä ei Toyotaa ole. Olen täysin kyllästynyt Terojen asiattomiin kirjoituksiin, mutta vaikka Toyotan uusi look ei miellyttäisikään, niin pakkoko on tuolla tavalla ylireagoida?
    Minusta ihan ok näköinen, vaikka olenkin tottunut ranskalaisiin.

    Äänestä

Mikä aasialainen, ei taatusti tule meidän kotitalouteen. Tilauksessa ensi syksynä uusi Golf farkku.

Äänestä
  • kromattua listaa takamuovissa, tuleeko ensivuoden malliin, odotan innolla.

    Äänestä

  • tuleva t/l isti kirjoitti:

    kromattua listaa takamuovissa, tuleeko ensivuoden malliin, odotan innolla.

    taitaa olla vielä VANHAA "matkalaukkujen murskaaja" tyyliä?!!. =(

    Äänestä

Paskattaaaaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


diubadaibaa kirjoitti:

Toyota Corollan Euroopan version facelift vuodelle 2010 on nyt esitelty.

Muutokset ovat aika varovaisia, vai mitä? Etusäleikkö ja etu- sekä takapuskurit on muotoiltu uudelleen.

http://www.netcarshow.com/toyota/2010-corolla/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu