Siis, olen ollut kohta vuoden vapaaehtoistyossa Bangladeshissa. Taalla olen tuntenut eraan paikallisen miehen kohta puolisen vuotta. Meilla juttu sujuu aina eika kummallakaan ole koskaan tylsaa. Muutama paiva sitten ajaidun tamn tyypin kampille ja yllatys yllatys, petihommiin (pitaa tehda sukupuolitautitesti, kun palaan kotiin).
Han on useaan kertaan sanonut, etta haluaa naida lansimaisen tyton ja me voisimme olla hyva pari. Mina pidan kyseisesta miehesta, mutta en voisi kuvitella naivani hanta ja jaada elamaan Bangladeshiin hindulaista elamaa (olen ateisti). Lisaksi pelottaa, etta onko han vain tulossa suomeen sossun elatiksi? On sanonut, etta tietaa yhden tyypin, joka asuu suomessa.
Vastatkaa asiallisesti ja alkaaka huoritelko!
Reittako pitkin
Parempaan elamaan
3
468
Vastaukset
- ei reisireitti
omapa on elämäsi..tee niin kuin lystäät
- selvääkin selvempi
Tostahan näkee heti läpi, mikä kaverilla on mielessä. Jätä kaveruustasolle koko juttu. Älä tuo tänne veronmaksajien elätiksi. Myös noi juitsarit lähettää rahaa ansioistaan/fattan tuestaan kotimaahansa.
- PERSE PYSTYSSÄ
OLLA. You filthy harlot!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271974
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001720Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571360Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?771334Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51933Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 109863
- 73856