Vein naisen ravintolaan syömään. Hän oli nimeltään Merja. Tunsin hänen seurassaan oloni epävarmaksi, hänen läheisyytensä sai konseptini yhä uudelleen sekoamaan. Minun oli vaikea esiintyä rentoutuneesti ja jutella vapautuneesti. Tunsin että puheeni olisi idioottimaista jorinaa. Yllätin itseni toistuvasti katsomasta Merjan huulia tai mikä pahempaa, minulla oli täysi tekeminen ettei silmäni olisi valuneet kasvoista alaspäin.
Keskusteluani häiritsi mielikuvitukseni loihtimat kuvat, jossa suutelin Merjan suupieliä ja kaulaa. Hänen ihonsa muutti tunnetun hajuveden omaksi yksilölliseksi tuoksukseen. Minulla oli täysi työ olla tuijottamatta Merjan kasvojen pisamia. Samalla pohdin, löytäisinkö pisamia hänen harteiltaan, selästä ja rinnoiltaan. Sellainen mielikuva sai aikaan haaroissani värähdyksen. Ajatukseni laukkasivat täyttä laukkaa muualla kuin itse keskustelussa. En ymmärtänyt miksi Merja sai minussa niin suorasukaisen eroottisen latauksen aikaan. Olihan ollut muidenkin naisten kanssa treffeillä ilman että ajatukseni karkasivat jatkuvasti seksiin. Sitä paitsi en halunnut mahdollisen tulevan suhteen olevan pelkästään seksuaalinen.
Kerroin Merjalle, että jostain syystä olin normaalia jännittyneempi, mikä näytti häntä imartelevan. Yritin hokea mantraa, että Merja on ihan tavallinen nainen, eikä mikään jalustalle nostettava jumalatar.
Mitä mantran hokeminen muka auttoi? Hänen silmiensä katse ja suun pieni hymy aiheutti sekaannuksen ajatuksissa. Saatoin nähdä tuon saman ilmeen vieressäni sängyllä, kun rakastelumme jälkeen olisimme sylikkäin. Halusin nähdä hänen hiuksensa sekaisin ja tutkia hänen pisamiaan lähempää. Olisin tyytyväinen pelkästään siihen, että saisin vain katsella tuntikausia hänen piirteitään ja tunnustella ihon sileyttä.
Mietin miksi näin hänen joka pienessä liikkeessään eroottisuutta? Miksi hänen suupieliensä pienet hymykuopat saivat kurkkuni kuivaksi? Miksi koin hänen lähellään kaikuja murrosiästä, jolloin pelkkä ihastuminen sai aikaan kokovartalokipsin?
Samalla tunsin itseni etuoikeutetuksi, että sain olla Merjan lähellä, nauttia hänen seurastaan ja painaa mieleeni jokaisen hänen eleensä, hänen sanansa. Mutta tunsin myös järjetöntä, typerää mustasukkaisuutta heti siitä hetkestä lähtien kun eroaisin hänestä.
Tunnistin että olin toivottaman ihastunut tähän naiseen. Merja oli antanut eroottisen täystyrmäyksen, vaikka hän ei ollut "missityyppisen" kaunis. Hänestä saattoi mies pitää kiinni, hänen runsaat muotonsa viestittivät hedelmällisyyttä, silkkaa naisellista seksuaalisuutta.
En muista itse ateriasta mitään. En muista paljonko söin ja mitä söin. Katselin vain hänen kasvojen ilmeitä, pieniä tahdottomia ilmeitä haltioituneena ja puhuin kuin jonkun toisen henkilön suulla. Jälkikäteen en edes muistanut mistä olin hänen kanssaan puhunut.
Minun oli pakko tunnustaa hänelle, että hänen läsnäolonsa sai minut täysin hämilleni. Hän sanoi siihen hymyillen kyllä huomanneensa asian. Ilta päättyi minusta liian nopeasti, enkä ymmärtänyt mihin kaikki tunnit olivat niin nopeasti kadonneet. Ymmärsin vain että oli aika erota. Merja lähtisi kotiinsa ja minä omaani. Tiesin valvovani sängyssäni pitkin yötä ja ammentavani muistikuvia yhteisestä illanvietosta. Saattaisin ojentaa kättäni ja etsiä sängystäni löytämättä häntä. Hyvällä tuurilla nukahtaisin vain nähdäkseni intohimoisia unia Merjasta. Heräisin pitkin yötä ravistautuen kerta toisensa jälkeen todellisuuteen, ja siihen että hän ei ollutkaan liikkunut himokkaan rytmikkäästi päälläni.
Sain kuitenkin erotessa suukon poskelle ja hänen kännykkänumeronsa. Sillä suukollahan mies saattaa pärjätä pitkään...ainakin hetkisen verran.
Seksikäs Tarjoilijatar 2
Jay Hendriks -65
0
3614
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1273411Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville552981Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122484Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1122030- 1701674
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa301308- 541142
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16943Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois110914Polvinen hylkäsi Persut
Polvinen teki ratkaisun, lähti Persujen paraati paikalta. Moni on jättänyt puolueen tavallisten kansalaisten joukosta.156891