Niin siinä sitten kävi. Tommi lopettaa pituushypyn ja urheilun muutenkin! Toivottavasti ainakin!! Toivotaan, että päätös pitää!
Evilä lopetti
6
3358
Vastaukset
- ookoo12
Miksi sitä pitäisi toivoa? Mielestäni on harmi, ettei Tommi jatka uraansa. Suomen selkeästi paras pituushyppääjä pitkään aikaan.
- hannelle
mutta kun tulee tiukat paikat nii pupu on pöksyssä ,olin todella pettynnyt häneen ,ettei edes voinnut nimikirjoitusta antaa :(
En kyllä toista kertaa nöyry menee pyytäkkään nimmaria .
Ihmeen elvistelijä on kyllä tyyppi !!
- Johmna
MIstä tälläinen tieto tullut???
- 19+13
... keksitty tieto.
Tommi sivusi suomenennätystä 822 saksassa viime viikonloppuna. - Väliliha vaan vinkuu
19+13 kirjoitti:
... keksitty tieto.
Tommi sivusi suomenennätystä 822 saksassa viime viikonloppuna.on tulossa Rantarockin ysifemmaan leiskauttaa kolmijalkaloikkaa päkstakella!
Say No More!
Ollin isä shemale kuulemma.
- opiakellut.
toivoisin jatkavan, sillä onhan hän maailman parhaimmistoa, vaikka ei aivan paras,
toisaalta, viisaampaa on lähteä opiskelun tielle kuin liikaa urheilla,
opiskelun hedelmistä saa nauttia kahdeksankymppisenäkin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1816529Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6933973SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1453276Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3813044Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti242614"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1632085Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a7091959SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?711603Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re331570Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii5121566