Mitä mieltä, tytöt?

surffarivaa

Oonko hyvä?

Tässä vähän kuvailua:

Oon 187 cm pitkä, mulla on vähä tavallista pidempi luonnonvaalea tukka ja kiinteä kroppa, kohtuullisen lihaksikas mut ei mikään karhumainen. Sixpäk löytyy. Sit oon ruskettunu, kun mun perheel on huvila karabial ja surffaan siel kesäisin. Mul on sellaset vaaleensiniset tai harmaat, kohtuullisen kylmät ja suuret silmät, joissa on salaperäinen katse. Mul on suora nenä, täyteläiset huulet muttei mitkään lapselliset törröt. Sit mul on kapea mutta vahva leuka ja hymykuopat. Oon myös tosi sosiaalinen, mutten mikään riehuja.

Oon 16 vee ja mun vanhemmat on menestyviä yrittäjiä ja saan suuren perinnön. Olen kiinnostunut pulskista tytöistä, huolitteko minua?

un piirteet siis ei ole täysin suomalaiset vaan enemmänkin amerikkalaiset, näytän kuulemma vähän jhonny deppiltä, mut vähä erilaiselta.

14

552

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttö15v

      kyl mulle kelpais mut eikö löytys kuvia? mut mainostat hitusen liikaa rahaa...

    • Trolli(ko)

      En itse pidä erityisemmin pitkä hiuksisista pojista. Muuten sussa kyllä kaikki kohdallaan. Tykkäät pulskista tytöistä? Tekstisi luettua herää kysymys... oletko trolli?

    • trollolol

      Rolloti rolloti

      • <3llä: irma

        voitko alkaa?


    • tiujija

      on niitä tyttöjä täälä vaikka kuinka paljon. esim mä..... onks sul mesee tai jtn:D? ja mist päin oot?:)

      • ÄFGÄFG

        Kyllä sä nyt muijan löydät kun sanot oot syntyny kultalusikka perseessä ja sanot et saat vitunmoisen perinnön :O


      • Pojat_on_possuja

        Voi sua, pilaat nais sukupuolen maineen. Ei me nyt ihan NOIN tyhmiä olla et oikeesti tollasta uskottas -.-


    • huohh-

      voi teitä tyhmii oikeesti jätkähä kusettaa täysillä? oon ite muija ja nään sen heti miten kukaa muu ei?

    • Ksalakdh

      Niinpä niin, ehkä kannattais seuraaval kerral trollata kohtuullisemmin -.- Ensin esittelet olevas hyvännäkönen ja saavas suuren perinnön jne. jne. sit haluut jonkun pulskan tytön. Voi huhhuh...

    • boysboysboys

      hahhah täydelliselt vaikutat, rakastan siniharmaita silmiä, mut heh:D

    • (;

      mmm..... (; mun makuun mut niiku joku sanoi ennenki mainostit liian paljon rahaa  

      • surffarivaa

        joo mut mä aion antaa paljon rahaa hyväntekeväisyyteen. Tietty kyllä ostaisin kivan kämpän jostain kivasta paikasta mulle ja mun mahdolliselle tyttöystävälle.


      • surffarivaa kirjoitti:

        joo mut mä aion antaa paljon rahaa hyväntekeväisyyteen. Tietty kyllä ostaisin kivan kämpän jostain kivasta paikasta mulle ja mun mahdolliselle tyttöystävälle.

        Surffaa rauhassa, trolli!


      • Anonyymi
        ullavanmafia kirjoitti:

        Surffaa rauhassa, trolli!

        heh taas oli joku kateellinenkin kanavalla,jos saa perinnön ei siitä tarvi kateellinen olla ei me täältä saada mitään mukaan kun lähtö tulee!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      271
      2340
    2. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1021
    3. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      57
      1010
    4. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      980
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      81
      941
    6. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      44
      861
    7. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      21
      848
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      67
      746
    9. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      697
    10. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      299
      694
    Aihe