Mitä mieltä, tytöt?

surffarivaa

Oonko hyvä?

Tässä vähän kuvailua:

Oon 187 cm pitkä, mulla on vähä tavallista pidempi luonnonvaalea tukka ja kiinteä kroppa, kohtuullisen lihaksikas mut ei mikään karhumainen. Sixpäk löytyy. Sit oon ruskettunu, kun mun perheel on huvila karabial ja surffaan siel kesäisin. Mul on sellaset vaaleensiniset tai harmaat, kohtuullisen kylmät ja suuret silmät, joissa on salaperäinen katse. Mul on suora nenä, täyteläiset huulet muttei mitkään lapselliset törröt. Sit mul on kapea mutta vahva leuka ja hymykuopat. Oon myös tosi sosiaalinen, mutten mikään riehuja.

Oon 16 vee ja mun vanhemmat on menestyviä yrittäjiä ja saan suuren perinnön. Olen kiinnostunut pulskista tytöistä, huolitteko minua?

un piirteet siis ei ole täysin suomalaiset vaan enemmänkin amerikkalaiset, näytän kuulemma vähän jhonny deppiltä, mut vähä erilaiselta.

14

616

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttö15v

      kyl mulle kelpais mut eikö löytys kuvia? mut mainostat hitusen liikaa rahaa...

    • Trolli(ko)

      En itse pidä erityisemmin pitkä hiuksisista pojista. Muuten sussa kyllä kaikki kohdallaan. Tykkäät pulskista tytöistä? Tekstisi luettua herää kysymys... oletko trolli?

    • trollolol

      Rolloti rolloti

      • <3llä: irma

        voitko alkaa?


    • tiujija

      on niitä tyttöjä täälä vaikka kuinka paljon. esim mä..... onks sul mesee tai jtn:D? ja mist päin oot?:)

      • ÄFGÄFG

        Kyllä sä nyt muijan löydät kun sanot oot syntyny kultalusikka perseessä ja sanot et saat vitunmoisen perinnön :O


      • Pojat_on_possuja

        Voi sua, pilaat nais sukupuolen maineen. Ei me nyt ihan NOIN tyhmiä olla et oikeesti tollasta uskottas -.-


    • huohh-

      voi teitä tyhmii oikeesti jätkähä kusettaa täysillä? oon ite muija ja nään sen heti miten kukaa muu ei?

    • Ksalakdh

      Niinpä niin, ehkä kannattais seuraaval kerral trollata kohtuullisemmin -.- Ensin esittelet olevas hyvännäkönen ja saavas suuren perinnön jne. jne. sit haluut jonkun pulskan tytön. Voi huhhuh...

    • boysboysboys

      hahhah täydelliselt vaikutat, rakastan siniharmaita silmiä, mut heh:D

    • (;

      mmm..... (; mun makuun mut niiku joku sanoi ennenki mainostit liian paljon rahaa  

      • surffarivaa

        joo mut mä aion antaa paljon rahaa hyväntekeväisyyteen. Tietty kyllä ostaisin kivan kämpän jostain kivasta paikasta mulle ja mun mahdolliselle tyttöystävälle.


      • surffarivaa kirjoitti:

        joo mut mä aion antaa paljon rahaa hyväntekeväisyyteen. Tietty kyllä ostaisin kivan kämpän jostain kivasta paikasta mulle ja mun mahdolliselle tyttöystävälle.

        Surffaa rauhassa, trolli!


      • Anonyymi
        ullavanmafia kirjoitti:

        Surffaa rauhassa, trolli!

        heh taas oli joku kateellinenkin kanavalla,jos saa perinnön ei siitä tarvi kateellinen olla ei me täältä saada mitään mukaan kun lähtö tulee!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      129
      1682
    2. Kuka tai ketkä tappo eilen?

      Kenet ja miksi?
      Varkaus
      25
      1548
    3. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      141
      1182
    4. Työttömät risusavottaan

      Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus
      Maailman menoa
      337
      956
    5. Arvostele kaivattusi

      ulkonäköä, asteikolla 1-10. Perustelut myös 🧢
      Ikävä
      50
      768
    6. Persujen kansanedustaja häpäisi lipun!

      "Persujen kansanedustaja Pekka Aittakumpu julkaisi Instagramissa videon, jossa hän heittää Pride-lipun roskiin. Video on
      Maailman menoa
      309
      761
    7. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      42
      760
    8. Jos tunnistit...

      Voit hyvin ottaa yhteyttä...olisi mukava jutella☺️
      Ikävä
      61
      730
    9. Väsynyt odottamiseesi, M.

      Vaikka et minua haluaisi tai huolisi, asia pitäisi käydä lävitse. Siksi etten sinusta pääse ylitse. Pystyisinkö tyytym
      Ikävä
      50
      708
    10. Mitä teet mies?

      Oletko jonkun naisen kanssa? 😞
      Ikävä
      66
      696
    Aihe