Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Turvaseksiä

Turvaseksiä, osa 1 - naiset ensin
---------------------------------

Eräänä iltana katselin tyttöystäväni Sarin kanssa televisiota ja sieltä tuli parhaillaan jotakin ajankohtaisohjelmaa jossa loppukevennyksenä tai jonkinlaisena tulevaisuuden uhkakuvana näytettiin raskaaseen kumiseen suojapukuun pukeutunutta henkilöä tekemässä tavallisia kotitöitä.

- Siinäpä on melkoinen suoja-asustus, sanoin.
- Aika raskas kotitöiden tekemiseen, kommentoi Sari.
- Ajatteles jos oikeastikin olisi pakko pukeutua noin joka päivä, sanoin.
- Voisi olla totuttelemista

- Tai miten voisi harrastaa seksiä jos olisi suojapuku päällä..
- Niin.. se voisikin olla aika mielenkiintoista, kun ei voisi rakastella, tai suudella.. tai edes koskettaa toisen ihoa, kun olisi kirjaimellisesti suojautunut kaikelta.

- Minulla olisi kyllä sopivia varusteita ja voisin lainata töistä lisää, Sari sanoi yllättäen. Sari on ammatiltaan siivooja ja siksi tottunut käyttämään suojaimia ja suojavaatteita työnsä puolesta. Joskus aiemminkin
oli "työn puolesta" löytynyt kivoja leikkikaluja, joten olin heti ajatukselle suopea.

- Kuulostaa kyllä aika mielenkiintoiselta, sanoin varovasti, sillä en halunnut kuulostaa liian innokkaalta.

- Ja tuleepahan samalla asiaa sinne erotiikkaliikkeeseenkin, Sari vielä sanoi hymyillen.

---
Sarilta oli tullut tekstiviesti, jossa minua pyydettiin tulemaan hänen luokseen iltaseitsemältä, ei hetkeäkään aikaisemmin. Sovittuna aikana saavuin hänen asunnolleen ja istuuduin odottamaan olohuoneen sohvalle, kuten viestissä oli kehotettu. Huoneen valot olivat sammutetut ilmeisesti
tarkoituksellisesti.

Jonkin aikaa odoteltuani kuulin, kuinka kylpyhuoneen ovi avautui ja joku astui olohuoneen puolelle. Valot olivat vielä sammutetut, mutta kuulin hänen liikkeensä: jokainen liikahdus sai aikaan narahtavan äänen. Kulkija yritti parhaansa mukaan liikkua niin äänettä kuin suinkin mahdollista, mutta viimeistään hänen hengityksensä tahdissa kuuluva suhina ja sisään- ja uloshengityksen tahdissa kuuluvat vaimeat naksahdukset tekivät siitä mahdotonta.

Huoneen valot syttyivät ja näin edessäni melkoisen ilmestyksen; televisiossa nähty suoja-asu oli kevyttä tavaraa näkemääni verrattuna. Sari, tai ainakin niin oletin, oli pukeutunut himmeästi kiiltävään paksusta mustasta kumista tehtyyn suojahaalariin, joka peitti hänen koko vartalonsa alleen. Jalkojen suojana oli mustat Nokian Kontio-saappaat, jotka olivat selvästi liian suuret, jotta paksut haalarin lahkeet mahtuivat saappaan varsista sisään. Käsissä hänellä oli miltei olkapäihin ulottuvat paksut kumihansikkaat.

Astuin lähemmäs tarkastelemaan tuota ihanaa hahmoa. Päässään hänellä oli keltainen kaasunaamari, jonka tunnistin osuvasti Kemiran Sari-tyyppiseksi. Hänen pitkät, kiharat hiuksensa olivat myös kokonaan näkymättömissä, eikä hänestä näkynyt mitään mistä olisin voinut hänet tunnistaa paitsi hänen erehtymättömän kauniit silmänsä, jotka tuijottivat minua mustan kumihupun pienistä aukoista. Kaasunaamarin kiinnitysremmit olivat visusti piilossa paksumman hupun alla, joka osittain peitti myös kaasunaamarin reunat alleen. Päällyshupun kaulus oli työnnetty haalarin sisään ja se oli varmistettu
paikoilleen leveällä kaulapannalla.

- Tykkäätkö, Sari sanoi. Hänen äänensä kuulosti tukahdetulta ja mekaaniselta, eikä ihme, huput ja naamari hänen päänsä ympärillä tekivät varmasti puhumisesta hyvin vaikeaa.

- Tykkään, vastasin ja silitin hänen päätään hellästi kun en muutakaan siinä tilanteessa keksinyt. Tiesin, ettei hän juurikaan voinut aistia kosketustani kumikerrosten alitse, mutta silti hän reagoi aivan kuin olisi tuntenut käteni.

- Näytät uskomattomalta..Miltä sinusta tuntuu olla tuossa puvussa, kysyin varovasti.

- Aika kuumalta ja kostealta, Sari sai sanotuksi, pyyhkäisten refleksinomaisesti raskaasti hansikoidulla kädellään otsaansa, sillä hänen ihonsa kosteus oli hänen ulottumattomissaan kumihuppujen ja kaasunaamarin takana. Kaasunaamarin silmikko oli reunoiltaan hieman huurtunut, eli hänellä näytti todellakin olevan kuuma.

- Onkos täälläkin kosteaa, sanoin ja vein käteni hänen haaroihinsa. Tunsin harmikseni kädessäni vain paksun kumin muodostamia poimuja, ja hänkään ei näyttänyt reagoivan kosketukseeni millään tavalla.

- Turha toivo, et pysty tuottamaan minulle orgasmia noin, Sari huokasi.
- Mistäs tiedät, kysyin.
- No arvaa olenko yrittänyt itse, hän tuhahti. Hän oli ollut puvun sisällä jo varmaan parisen tuntia ennen kuin hän kutsui minut paikalle, joten aikaa hänellä oli ollut.

Hänen hengityksensä kuulosti kovin raskaalta, ja mieleni teki poistaa suodatin hänen kaasunaamaristaan. Olin jo tarttumassa siihen, kun hän määrätietoisesti tarttui käsiini ja sanoi
- Anna sen olla paikallaan..
- Mutta eikö sinun olisi kevyempi hengittää ilman sitä?, kysyin hieman huolestuneena.
- Se on hyvä juuri näin, hän sanoi, vetäen määrätietoisen syvään henkeä ja vaikutti aivan siltä kuin hän olisi kiihottunut jokaisella hengenvedolla lisää. Minä ainakin tunsin kiihottuvani, kun katselin häntä tukalassa asussaan. Vein käteni hänen vartalolleen ja tunnustelin läpi koko hänen vartalonsa. Liukas, paksu pinta tuntui jännittävältä, se eristi meidät toisistamme vaikka olimme aivan lähekkäin.
Se peitti hänen vartalonsa pienet muodot alleen, joskin puvusta huolimatta hänen vartalonsa naisellisuus oli nähtävissä.

Hetken mielijohteesta kaadoin Sarin lattialle ja yritin parhaani mukaan nuolla ja hieroa hänen haarojaan, mutta haalari oli todellakin niin paksusta kumista tehty, että hän ei pystynyt mitenkään tuntemaan kosketustani tai ainakaan kiihottumaan siitä millään tavalla.

- Mitäs minä sanoin, et onnistu, Sari huokasi naamarinsa takaa. Tilanne oli pirullinen; halusin naida häntä siinä paikassa kuin pieni eläin, mutta se oli täysin poissuljettu vaihtoehto ennen kuin hän riisuisi pukunsa.

- Mitenkäs sinulle sitten saadaan vähän kiihotusta aikaan, kysyin harmissani. Niin kiihottavaa kuin hänen katselemisensa minulle olikin, halusin silti että pystyisin jotenkin jakamaan tunteen hänen kanssaan.

- Katsoppas selkäreppuuni, Sari sanoi ja nousi takaisin seisomaan kömpelöissä saappaissaan.

Avasin selkärepun vetoketjun ja sen sisällä oli kolme pientä kaukosäädintä, joiden ohuet johdot menivät repusta kaulapannan alle ja sieltä puvun sisälle.

- Mitäs nämä ovat, kysyin ääni hieman väristen, sillä en ollut aivan olettanut, että Sari olisi aivan näin rohkea.

- Ne menevät puvun sisälle.. ja minun sisälleni, Sari sanoi.
- Et taida itse pystyä käyttämään näitä?, kysyin.

- No.. ajattelin laittaa ne johonkin sinulta piiloon..

Reppu oli tiukasti hänen selässään ja tukiremmit pitivät sen visusti paikoillaan. Vaikutti siltä, ettei Sarilla ollut mahdollisuuksia enää päästä käsiksi repun vetoketjuun tai sen sisältöön sen jälkeen, kun hän oli sen selkäänsä laittanut. Ja ainakin hansikkaat estivät häntä löysäämästä repun olkaimia. Ne olivat raskainta tekoa mitä koskaan olin nähnyt, ja niiden sormet näyttivät niin paksuilta että ne
tuskin taipuivat vaikka hän kuinka koetti sormiaan koukistella. Hansikkaat olivat kiristysremmeillä kiinni hänen ranteidensa ja olkavarsiensa ympärillä, ja oli todennäköistä ettei hän pystyisi avaamaan remmejä itse ilman apua.

- Kerro minulle mitä nämä tekevät, kysyin ja tarkastelin säätimiä.

- Yksi on rintsikoiden sisässä..

Käänsin kaukosäätimen kytkimen päälle-asentoon ja vaimea surina alkoi kuulua hänen pukunsa sisältä. Vein käteni hänen rinnoilleen ja tunsin värähtelyä molempien rintojen kohdalla. Sari huokaili syvään naamarinsa takana. Hänen päänsä heilahteli sisään-ulos -hengityksen rytmissä edestakaisin.

- Ja toinen?

- Uuh... se on minun sisälläni, alhaalla..

Käänsin toisenkin kytkimen päälle ja samanlainen surina alkoi kuulua, tällä kertaa alempaa. Kiersin Sarin eteen, kyykistyin ja vein korvani hänen haarovälinsä kohdalle. Vaimea surina kuului hänen edestään ja
ilmeisesti dildo oli varsin oikeassa paikassa, koska hänen hengityksensä alkoi nopeutua. Lisäsin kierroksia ja Sari painautui hieman kyykkyyn, yrittäen hieroa reisiään kömpelöillä hansikkaillaan. Vähensin tehoa, jotta hän ei olisi lauennut ennen aikojaan. Hänen kiivas hengityksensä alkoi tasaantua, mutta näin hänen silmiensä ilmeestä, ettei hän todellakaan olisi halunnut minun estävän hänen laukeamistaan.

- Ja.. mitäs tekee tämä kolmas?
- Se.. se on.. minun pyllyssäni, hän sanoi katkonaisesti.
- Sinulleko ei sitten riittänyt pelkkä kumipuku? Ja kaasunaamari?
- No.. kun ajattelin, että ei sitä kukaan sieltä näe tämän puvun alta.. ja ajatus tuntui kaupassa niin kiihottavan syntiseltä, että se oli ihan pakko ostaa ja päästä kokeilemaan.

Käänsin kaikki kolme vibraattoria päälle, tartuin Sarin käteen ja aloin hitaasti taluttaa häntä sänkyä kohti. Vaikutti siltä, että hänen oli hyvin vaikeaa keskittyä kävelemään metriäkään värisevät dildot sisällään.

Ohjasin hänet makuulle sängylle, käänsin dildot suuremmalle ja avasin housuni. Elimeni ponnahti alushousujen alta esiin. Ennen kuin ehdin nousta Sarin päälle, hän tarttui hansikoidulla kädellään elimeeni ja ehti tehdä vain pari edestakaista liikettä, kun laukesin hänen päälleen. Suurin osa lastista tuli suoraan hänen kaasunaamarin suojaamille kasvoilleen sotkien hänen näkökenttänsä. Hän vei kätensä naamarin silmikolle ja hieroi spermani pitkin tiiviisti suojattuja kasvojaan, sotkien asunsa tuohon tahmeaan eritteeseen.

Hän puristi elintäni jo turhankin voimakkaasti ja näin, kuinka hänenkin laukeamisensa oli lähellä. Näytti taivaalliselta, kun hänen vartalonsa värisi vankilassaan lähestyvän orgasmin kourissa.. hänen vartalonsa kostuttama puvun kuminen sisäpinta hieroi ja puristi hänen alastonta vartaloaan ja hänen kaasunaamarin rajoittaman hengityksensä ääni kaikui hänen korvissaan ja koko huoneessa. Hän avasi ja sulki reisiään, mutta jalkojen asennosta huolimatta kumiset dildot pysyivät määrätietoisen tiukasti paikoillaan hänen sisällään, mekaanisen armottomasti hieroen hänen intiimejä alueitaan riippumatta siitä mitä hän yritti tehdä. Hänen suojatuilta huuliltaan purkatuva nautinnon ääni, jonka naamarin venttiilit vääristivät, oli kuin musiikkia korvilleni. Naamari vaiensi hänen ääntään, ja vaikka hän lauetessaan huusi räjähtävästä mielihyvästä, ilmoille tuli vain tukahdutettu, vääristynyt huuto.

Kun hänen hengityksensä oli alkanut tasaantua, aloin avaamaan hänen kaulapantaansa, jotta olisin voinut poistaa huput ja suudella häntä tulisesti. Hän ei antanut minun avata pantaa, ja olin hieman ihmeissäni.
- Ei käy.. minä olen ollut tässä asussa jo monta tuntia ja aina vain tuntuu paremmalta. Sinunkin on kokeiltava tätä. Kylpyhuoneessa on sinulle samanlainen asu..
43625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

odotan innolla jatkoa....tarina juuri minun makuuni

Äänestä

onkos tulossa jatkoa, kiitos

Äänestä

Erittäin innostava tarina...laitapa lisää kunhan ehdit !

Äänestä

Joko tulee lisää vai pitääkö itse keksiä jotain ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


[email protected] kirjoitti:

Turvaseksiä, osa 1 - naiset ensin
---------------------------------

Eräänä iltana katselin tyttöystäväni Sarin kanssa televisiota ja sieltä tuli parhaillaan jotakin ajankohtaisohjelmaa jossa loppukevennyksenä tai jonkinlaisena tulevaisuuden uhkakuvana näytettiin raskaaseen kumiseen suojapukuun pukeutunutta henkilöä tekemässä tavallisia kotitöitä.

- Siinäpä on melkoinen suoja-asustus, sanoin.
- Aika raskas kotitöiden tekemiseen, kommentoi Sari.
- Ajatteles jos oikeastikin olisi pakko pukeutua noin joka päivä, sanoin.
- Voisi olla totuttelemista

- Tai miten voisi harrastaa seksiä jos olisi suojapuku päällä..
- Niin.. se voisikin olla aika mielenkiintoista, kun ei voisi rakastella, tai suudella.. tai edes koskettaa toisen ihoa, kun olisi kirjaimellisesti suojautunut kaikelta.

- Minulla olisi kyllä sopivia varusteita ja voisin lainata töistä lisää, Sari sanoi yllättäen. Sari on ammatiltaan siivooja ja siksi tottunut käyttämään suojaimia ja suojavaatteita työnsä puolesta. Joskus aiemminkin
oli "työn puolesta" löytynyt kivoja leikkikaluja, joten olin heti ajatukselle suopea.

- Kuulostaa kyllä aika mielenkiintoiselta, sanoin varovasti, sillä en halunnut kuulostaa liian innokkaalta.

- Ja tuleepahan samalla asiaa sinne erotiikkaliikkeeseenkin, Sari vielä sanoi hymyillen.

---
Sarilta oli tullut tekstiviesti, jossa minua pyydettiin tulemaan hänen luokseen iltaseitsemältä, ei hetkeäkään aikaisemmin. Sovittuna aikana saavuin hänen asunnolleen ja istuuduin odottamaan olohuoneen sohvalle, kuten viestissä oli kehotettu. Huoneen valot olivat sammutetut ilmeisesti
tarkoituksellisesti.

Jonkin aikaa odoteltuani kuulin, kuinka kylpyhuoneen ovi avautui ja joku astui olohuoneen puolelle. Valot olivat vielä sammutetut, mutta kuulin hänen liikkeensä: jokainen liikahdus sai aikaan narahtavan äänen. Kulkija yritti parhaansa mukaan liikkua niin äänettä kuin suinkin mahdollista, mutta viimeistään hänen hengityksensä tahdissa kuuluva suhina ja sisään- ja uloshengityksen tahdissa kuuluvat vaimeat naksahdukset tekivät siitä mahdotonta.

Huoneen valot syttyivät ja näin edessäni melkoisen ilmestyksen; televisiossa nähty suoja-asu oli kevyttä tavaraa näkemääni verrattuna. Sari, tai ainakin niin oletin, oli pukeutunut himmeästi kiiltävään paksusta mustasta kumista tehtyyn suojahaalariin, joka peitti hänen koko vartalonsa alleen. Jalkojen suojana oli mustat Nokian Kontio-saappaat, jotka olivat selvästi liian suuret, jotta paksut haalarin lahkeet mahtuivat saappaan varsista sisään. Käsissä hänellä oli miltei olkapäihin ulottuvat paksut kumihansikkaat.

Astuin lähemmäs tarkastelemaan tuota ihanaa hahmoa. Päässään hänellä oli keltainen kaasunaamari, jonka tunnistin osuvasti Kemiran Sari-tyyppiseksi. Hänen pitkät, kiharat hiuksensa olivat myös kokonaan näkymättömissä, eikä hänestä näkynyt mitään mistä olisin voinut hänet tunnistaa paitsi hänen erehtymättömän kauniit silmänsä, jotka tuijottivat minua mustan kumihupun pienistä aukoista. Kaasunaamarin kiinnitysremmit olivat visusti piilossa paksumman hupun alla, joka osittain peitti myös kaasunaamarin reunat alleen. Päällyshupun kaulus oli työnnetty haalarin sisään ja se oli varmistettu
paikoilleen leveällä kaulapannalla.

- Tykkäätkö, Sari sanoi. Hänen äänensä kuulosti tukahdetulta ja mekaaniselta, eikä ihme, huput ja naamari hänen päänsä ympärillä tekivät varmasti puhumisesta hyvin vaikeaa.

- Tykkään, vastasin ja silitin hänen päätään hellästi kun en muutakaan siinä tilanteessa keksinyt. Tiesin, ettei hän juurikaan voinut aistia kosketustani kumikerrosten alitse, mutta silti hän reagoi aivan kuin olisi tuntenut käteni.

- Näytät uskomattomalta..Miltä sinusta tuntuu olla tuossa puvussa, kysyin varovasti.

- Aika kuumalta ja kostealta, Sari sai sanotuksi, pyyhkäisten refleksinomaisesti raskaasti hansikoidulla kädellään otsaansa, sillä hänen ihonsa kosteus oli hänen ulottumattomissaan kumihuppujen ja kaasunaamarin takana. Kaasunaamarin silmikko oli reunoiltaan hieman huurtunut, eli hänellä näytti todellakin olevan kuuma.

- Onkos täälläkin kosteaa, sanoin ja vein käteni hänen haaroihinsa. Tunsin harmikseni kädessäni vain paksun kumin muodostamia poimuja, ja hänkään ei näyttänyt reagoivan kosketukseeni millään tavalla.

- Turha toivo, et pysty tuottamaan minulle orgasmia noin, Sari huokasi.
- Mistäs tiedät, kysyin.
- No arvaa olenko yrittänyt itse, hän tuhahti. Hän oli ollut puvun sisällä jo varmaan parisen tuntia ennen kuin hän kutsui minut paikalle, joten aikaa hänellä oli ollut.

Hänen hengityksensä kuulosti kovin raskaalta, ja mieleni teki poistaa suodatin hänen kaasunaamaristaan. Olin jo tarttumassa siihen, kun hän määrätietoisesti tarttui käsiini ja sanoi
- Anna sen olla paikallaan..
- Mutta eikö sinun olisi kevyempi hengittää ilman sitä?, kysyin hieman huolestuneena.
- Se on hyvä juuri näin, hän sanoi, vetäen määrätietoisen syvään henkeä ja vaikutti aivan siltä kuin hän olisi kiihottunut jokaisella hengenvedolla lisää. Minä ainakin tunsin kiihottuvani, kun katselin häntä tukalassa asussaan. Vein käteni hänen vartalolleen ja tunnustelin läpi koko hänen vartalonsa. Liukas, paksu pinta tuntui jännittävältä, se eristi meidät toisistamme vaikka olimme aivan lähekkäin.
Se peitti hänen vartalonsa pienet muodot alleen, joskin puvusta huolimatta hänen vartalonsa naisellisuus oli nähtävissä.

Hetken mielijohteesta kaadoin Sarin lattialle ja yritin parhaani mukaan nuolla ja hieroa hänen haarojaan, mutta haalari oli todellakin niin paksusta kumista tehty, että hän ei pystynyt mitenkään tuntemaan kosketustani tai ainakaan kiihottumaan siitä millään tavalla.

- Mitäs minä sanoin, et onnistu, Sari huokasi naamarinsa takaa. Tilanne oli pirullinen; halusin naida häntä siinä paikassa kuin pieni eläin, mutta se oli täysin poissuljettu vaihtoehto ennen kuin hän riisuisi pukunsa.

- Mitenkäs sinulle sitten saadaan vähän kiihotusta aikaan, kysyin harmissani. Niin kiihottavaa kuin hänen katselemisensa minulle olikin, halusin silti että pystyisin jotenkin jakamaan tunteen hänen kanssaan.

- Katsoppas selkäreppuuni, Sari sanoi ja nousi takaisin seisomaan kömpelöissä saappaissaan.

Avasin selkärepun vetoketjun ja sen sisällä oli kolme pientä kaukosäädintä, joiden ohuet johdot menivät repusta kaulapannan alle ja sieltä puvun sisälle.

- Mitäs nämä ovat, kysyin ääni hieman väristen, sillä en ollut aivan olettanut, että Sari olisi aivan näin rohkea.

- Ne menevät puvun sisälle.. ja minun sisälleni, Sari sanoi.
- Et taida itse pystyä käyttämään näitä?, kysyin.

- No.. ajattelin laittaa ne johonkin sinulta piiloon..

Reppu oli tiukasti hänen selässään ja tukiremmit pitivät sen visusti paikoillaan. Vaikutti siltä, ettei Sarilla ollut mahdollisuuksia enää päästä käsiksi repun vetoketjuun tai sen sisältöön sen jälkeen, kun hän oli sen selkäänsä laittanut. Ja ainakin hansikkaat estivät häntä löysäämästä repun olkaimia. Ne olivat raskainta tekoa mitä koskaan olin nähnyt, ja niiden sormet näyttivät niin paksuilta että ne
tuskin taipuivat vaikka hän kuinka koetti sormiaan koukistella. Hansikkaat olivat kiristysremmeillä kiinni hänen ranteidensa ja olkavarsiensa ympärillä, ja oli todennäköistä ettei hän pystyisi avaamaan remmejä itse ilman apua.

- Kerro minulle mitä nämä tekevät, kysyin ja tarkastelin säätimiä.

- Yksi on rintsikoiden sisässä..

Käänsin kaukosäätimen kytkimen päälle-asentoon ja vaimea surina alkoi kuulua hänen pukunsa sisältä. Vein käteni hänen rinnoilleen ja tunsin värähtelyä molempien rintojen kohdalla. Sari huokaili syvään naamarinsa takana. Hänen päänsä heilahteli sisään-ulos -hengityksen rytmissä edestakaisin.

- Ja toinen?

- Uuh... se on minun sisälläni, alhaalla..

Käänsin toisenkin kytkimen päälle ja samanlainen surina alkoi kuulua, tällä kertaa alempaa. Kiersin Sarin eteen, kyykistyin ja vein korvani hänen haarovälinsä kohdalle. Vaimea surina kuului hänen edestään ja
ilmeisesti dildo oli varsin oikeassa paikassa, koska hänen hengityksensä alkoi nopeutua. Lisäsin kierroksia ja Sari painautui hieman kyykkyyn, yrittäen hieroa reisiään kömpelöillä hansikkaillaan. Vähensin tehoa, jotta hän ei olisi lauennut ennen aikojaan. Hänen kiivas hengityksensä alkoi tasaantua, mutta näin hänen silmiensä ilmeestä, ettei hän todellakaan olisi halunnut minun estävän hänen laukeamistaan.

- Ja.. mitäs tekee tämä kolmas?
- Se.. se on.. minun pyllyssäni, hän sanoi katkonaisesti.
- Sinulleko ei sitten riittänyt pelkkä kumipuku? Ja kaasunaamari?
- No.. kun ajattelin, että ei sitä kukaan sieltä näe tämän puvun alta.. ja ajatus tuntui kaupassa niin kiihottavan syntiseltä, että se oli ihan pakko ostaa ja päästä kokeilemaan.

Käänsin kaikki kolme vibraattoria päälle, tartuin Sarin käteen ja aloin hitaasti taluttaa häntä sänkyä kohti. Vaikutti siltä, että hänen oli hyvin vaikeaa keskittyä kävelemään metriäkään värisevät dildot sisällään.

Ohjasin hänet makuulle sängylle, käänsin dildot suuremmalle ja avasin housuni. Elimeni ponnahti alushousujen alta esiin. Ennen kuin ehdin nousta Sarin päälle, hän tarttui hansikoidulla kädellään elimeeni ja ehti tehdä vain pari edestakaista liikettä, kun laukesin hänen päälleen. Suurin osa lastista tuli suoraan hänen kaasunaamarin suojaamille kasvoilleen sotkien hänen näkökenttänsä. Hän vei kätensä naamarin silmikolle ja hieroi spermani pitkin tiiviisti suojattuja kasvojaan, sotkien asunsa tuohon tahmeaan eritteeseen.

Hän puristi elintäni jo turhankin voimakkaasti ja näin, kuinka hänenkin laukeamisensa oli lähellä. Näytti taivaalliselta, kun hänen vartalonsa värisi vankilassaan lähestyvän orgasmin kourissa.. hänen vartalonsa kostuttama puvun kuminen sisäpinta hieroi ja puristi hänen alastonta vartaloaan ja hänen kaasunaamarin rajoittaman hengityksensä ääni kaikui hänen korvissaan ja koko huoneessa. Hän avasi ja sulki reisiään, mutta jalkojen asennosta huolimatta kumiset dildot pysyivät määrätietoisen tiukasti paikoillaan hänen sisällään, mekaanisen armottomasti hieroen hänen intiimejä alueitaan riippumatta siitä mitä hän yritti tehdä. Hänen suojatuilta huuliltaan purkatuva nautinnon ääni, jonka naamarin venttiilit vääristivät, oli kuin musiikkia korvilleni. Naamari vaiensi hänen ääntään, ja vaikka hän lauetessaan huusi räjähtävästä mielihyvästä, ilmoille tuli vain tukahdutettu, vääristynyt huuto.

Kun hänen hengityksensä oli alkanut tasaantua, aloin avaamaan hänen kaulapantaansa, jotta olisin voinut poistaa huput ja suudella häntä tulisesti. Hän ei antanut minun avata pantaa, ja olin hieman ihmeissäni.
- Ei käy.. minä olen ollut tässä asussa jo monta tuntia ja aina vain tuntuu paremmalta. Sinunkin on kokeiltava tätä. Kylpyhuoneessa on sinulle samanlainen asu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu