american long haul

moi!
miten 18 wheels of steel american long haul:issa voi palkata kuskeja ja jos se on joku nappula niin mikä se on deafultina?
1406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vanha viesti, mutta vastaan silti, jos vaikka joku muu etsii vastausta samaan kysymykseen.

Kuskeja palkataan menemällä hotelliin. Siihen alalaitaan tulee työpaikka pyyntö joltain kuskilta, kun olet ajanut kolme lastia perille. Sitte vaan hyväksyt sen tarjouksen ja palkkaat kuskin.

Rekan nuppi sinun pitää ostaa sille kuskille. Traileri ei ole pakollinen, mutta omalla trailerilla saa enemmän tuloja. Sitten vaan tekemään sopimus jonkun firman kanssa ja valitset sen kuskin ja rekan siihen soppariin.

Sitten ajat taas itse kolme keikkaa ja palkkaat sen jälkeen toisen kuskin....

Voihan niitä kuskeja tietysti huijaamallakin palkata, mutta enpä kerro miten, kun ei sitä tässä kysytty. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


18 wos fani kirjoitti:

moi!
miten 18 wheels of steel american long haul:issa voi palkata kuskeja ja jos se on joku nappula niin mikä se on deafultina?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu