onnistusko?

Sanokaapa te ufotyypit,että oisko mahollista jos tuon johanna tukiaisen hakis oikeesti toiselle planeetalle? Jos teillä on niitä miittinkejä tai muita kokoontumis ajoja ni heittäkääpä ilmoille tämmönen ehotus.Vois vaikka vähän antaa bensaankin rahaa jos onnistuu!
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä ne palauttais aika nopeesti ton blondin taks, viimeistään silloin kun tulee valosta aikaa siellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totaalisen täysi! kirjoitti:

Sanokaapa te ufotyypit,että oisko mahollista jos tuon johanna tukiaisen hakis oikeesti toiselle planeetalle? Jos teillä on niitä miittinkejä tai muita kokoontumis ajoja ni heittäkääpä ilmoille tämmönen ehotus.Vois vaikka vähän antaa bensaankin rahaa jos onnistuu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu