"Like masturbation, I go back to linux (like a drug habit) once in awhile for a couple months.
But eventually I get off again."
http://whylinuxsucks.org/linux-fetish
Linux on lelu!
But eventually I get off again."
http://whylinuxsucks.org/linux-fetish
Linux on lelu!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mutta ketjun aloittajan pääkoppa tuntuu olevan täynnä surkastuneita aivosoluja, suurin osa niistä kuolleita ja loputkin kovaa vauhtia kuolemaa tekemässä!
Kehtaat käyttää itsestäsi ATK-asiantuntija nimimerkkiä, et todellakaan ole lähelläkään asiantuntijaa! Häpäiset koko atk-ammattilaisten ammattikunnan, tosin olet jo häpäissyt myös luokanopettajien ammattikunnankin....mikähän ihmeen fetissi sulla on mustamaalata, valehdella ja häpäistä???
Hanki itselles hoitoa, tai me tulemme ja toimitamme sut vaikka pakkohoitolausunnon avulla hoitoon!
Täyttä asiaa. Linux on sellainen kokeilu kokeilu juttu. Kokeillaan eri jakeluita mikä niissä toimii ja mikä ei. Rinnalla on Windows hyötykäyttöön kun linuxleikkiminen alkaa väsyttää. Uusi Ubuntu on asennettu ja kokeiltu ja taas koneet aukeaa sinne Windowsin puolelle!
selvä viittaus Pentti Neloseen.
nähdessään Billyn kapistuksen sängyssä: "microsoft".