Joo-o

Forssalaisilla on hiekkaa vaginassa. vittu mitä sakkia.
2417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hah hah. Onko joku mukula kuullut uuden sanonnan?! Valaise ihmeessä asiaa lisää.

Äänestä
  • Oli tylsää. Kieroutunut mieleni vaati minua tekemään empiirisen tutkimuksen kuinka moni lukee aivan täysin sisällöttömän viestin ja vastaa siihen. tähän mennessä yksi vastaus. ei tuloksia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-.- kirjoitti:

Forssalaisilla on hiekkaa vaginassa. vittu mitä sakkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu