Hotelli Central?!?!

JJJep

Onko kellään kokemuksia kyseisestä hotellista? Kuinka lähellä baareja jne.? Ja noin muutenkin että mitä hotellilta kannattaa odottaa? Ollaan parin kaverin kanssa sinne lähössä elokuussa, ni olis mukava kuulla muitten mielipiteitä paikasta :)

3

573

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mmono

      sopiva lähellä viettelyksiä suuret huoneet aamiainen ei loistava, mutta eihän poikaporukoissa harrasteta kuin liemiruokaa aamuisin

    • oltu kerran

      Ok paikka lähellä tapahtumia, ilmastointi puuttuu jos helle yllättää. Jos se helle tosiaan yllättää niin kaikki luukut pitää pitää auki 24h. Jos sattuu naapuriin nuorisoa ei herkkäuninen nuku. Ruokailu hotellin ravintolassa halpaa.

    • -

      Central on kodikas hotelli.Hissi narisee ja suihku on heikko,ei ilmastointia.siivous hyvää,ei siivooja varastanut edes kolikoita vaan pinosi ne pöydälle.Allasbaarissa tosi halpaa ja hyvää olutta,ei tietoa minkä potkuista (meni päähän aika hyvin).Kannattaa ottaa omaa musaa cd levyllä mukaan koska allasbaarissa voidaan soittaa sitä. (meidän aikana siellä soi koko viikon samat 3 cd:tä) todella ystävällinen henkilökunta,kassakaappi respassa.raventelissa iltasella lämmitettiin päivällisen jäänteitä jos tilasi illalla (kerran kokeiltiin).Muutama kulku katti pyöri allas alueella.lyhyen matkan päässä oli pari markettia.kakin puolin mukava paikka.ilmastoinnin puuttuminen oli kova sana,siellä oli nimittäin todella kuuma elokuussa! kaikki paikat on suht. lähellä centralia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      47
      7745
    2. Hei rakas...

      Miten on työpäivä sujunut? Rakastan sinua 💗
      Ikävä
      33
      4293
    3. Ei tämä etene ikinä

      Kun kumpikaan ei enää ota yhteyttä. Mä en ainakaan uskalla.
      Ikävä
      57
      3775
    4. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      50
      3220
    5. Vitsi mihin menit. Heti takasin.

      Mä näin sut tuu takasin! Oli kiire, niin en ehtiny sin perään!
      Ikävä
      17
      2916
    6. Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...

      Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons
      Suomalaiset julkkikset
      69
      2656
    7. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      68
      2550
    8. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      58
      2479
    9. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      40
      2349
    10. Mukavaa päivää

      Mun rakkauden kohteelle ❤️ toivottavasti olet onnellinen
      Ikävä
      16
      2306
    Aihe