kannattaako ostaa tää ase. huom. oon täys aloittelija on 2 softaria yks o marketti paska. Ja toine o markkinoilta ostettu Well M16A1 jolla ei osu ees 2 metrin päästä isoon puuhun. JOten vastatkaa plz.
sitten ei mitään "joo ookko vähä dorka osta mielummin back up pisla halavalla. Perkele"
sitten ei mitään "joo ookko vähä dorka osta mielummin back up pisla halavalla. Perkele"
Vastaukset 11
Vanhimmat
Huono ase tehottomuutensa, ja epätarkkuutensa ansiosta. Muutenkin ase hajoaa nopeasti. Cyman Cm.028 on paras valinta aloittelijalle, joka haalii isoa sähköä.
enpä tiia noi ak 47:kat ei oo ikinä ollu musta siistejä. M4 o paljo hienomman näköne Vaikka ase o täys paska... Nyt aattelin että oisin ostanu Taurus PT 24/7 CO2 Pakettitarjouksen proairsoftista linkki http://www.proairsoft.com/acatalog/KWC_CO2-pistoolit.html Ase on Cybergunin myymä mutta KWC valmistama. Et se ei oo kyl täys susi.
lisäks vielä tohon aikasempaan aseeseen se linkki o http://www.proairsoft.com/acatalog/info_210301P.html
JA SE ON LOPPUNU... VOI VITTU
Ennakkotilaus. Tuliko muuten edes mieleen, että maailmalla on muitakin airsoft kauppoja?
Kyllä minä sen tiedän, mutta samanlaista halpaa ja isoa pakettia ei loöydy muilta sivuilta samalla tai halvemmalla hinnalla(hinta 60e)
Ajattelin ostaa proairsoftista Cybergunin toisen aseen, elikkä nimi on Cybergun Ak-47 Beta Spetnaz Hintaa olisi 130 e. Milgearissa sama ase sama hinta, mutta milgearin versiossa laturi pitää tilata erikseen. Siihen ostaisin päälle kuulapurkin, pitäisikö ostaa 0,20 vai 0,25g kuulia. Mieluiten neuvoja asiasta tietoisille, ja ehkä myös jopa sinulta Cullin jos kommentit ovat hyviä ja asiantuntemusta löytyy... linkki on http://www.proairsoft.com/acatalog/info_CY_037.html
Ase on muuten Cyman valmistama. Lähtönopeus on sivun mukaan 115 m/s. kommenttia ja neuvoja sitten vaan kirjoittelemaan...
Saisko tähä Cybergun Colt M4A1 RIS aseeseen äänenvaimenninta lähettäkää linkki!!
Kyltsää ziihen zilenzerin zaat kiinni jos väää vaaanaat tarpeeks. linkki o vaik http://www.proairsoft.com/acatalog/info_zilenzers_persreik.html
Osta Cyman AK47 CM.028! itsellä ja osuu 25 metrin päästä peltitölkkiin ja menee kummaltakin puolen läpi! On TEHOKAS ja KANTOMATKA on SUURI. Suosittelen tätä asetta paljon!-))
rollman pistätkö ton linkin ja paljo ois hinta?
http://www.milgear.fi/kauppa/ak47-cyma-cm028-p-360.html
Tossa... Linkin pitäis toimia. Se on 150€, mutta ase on luotettava.
Mä ostin tuon aseen noin puoli vuotta sitten, ja sillä olen pelaillut.
Sori kun tämä vastaus tuli myöhässä :(
- Rollman-