Elysee Montparnasse

Onko kokemuksia (hyviä tai huonoja) hotelli Elysee Montparnassesta? Kaikki vinkit ja vihjeet otetaan ilolla vastaan.
1456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Loma vietetty ja hotelli oli sijainniltaan mielestäni loistava. 3:n eri metro/ juna-pysäkin keskipisteessä, matkaa jokaiseen alle 300 m. Galleria Lafayette nurkan takana, samoin Montparnassin torni kuin myös Monoprix-kauppa ja pieni ostari,jossa ihana TATI-liike hääosastoineen :)
Huoneet (ainakin osa) pieniä, mutta todella siistejä. Henkilökunta TODELLA ystävällistä, aamiainen muutoin loistava, mutta hiukan kaipasi jotain vihreää (kurkkua, salaattia, tomaattia, paprikaa tms...).

Suosittelen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toinen yritys kirjoitti:

Onko kokemuksia (hyviä tai huonoja) hotelli Elysee Montparnassesta? Kaikki vinkit ja vihjeet otetaan ilolla vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu