Meikä

tiesi. Oli jotain outoa ilmassa. Kirjoitin tänne. Nukuin, puhelin soi.
395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt on kuule
Umalehtinen Käyttäjän viestit 24.3.2005 23:43
sillä lailla, että olet oikein oikein pahasti sairas korviesi välistä.
En tiedä mitä ylläpito tekee, mutta aion itsekkin tehdä sen, jotta yhteystietosi selvitetään.
Mene hyvä ihminen lääkäriin purkamaan noita traumojasi. Tuntuu järkyttävältä ajatella että sinäkin olet jonkun lapsi

Äänestä

No justiinsa!
Seuraavaks sä kai kerrot et teikä nukku mut ei enää herännykkään ku puhelinki oöli ihan hiljaa!

Äänestä
  • kirjoittamaan.
    Mitään asiallista asiaahan sinulla ei koskaan ole, pelkkää kottuilua ja ivailua. Mutta nekin voisi suorittaa selkeällä äidinkielellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiesi. kirjoitti:

tiesi. Oli jotain outoa ilmassa. Kirjoitin tänne. Nukuin, puhelin soi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu