konikeisari perkele..Siis tää kaks idioottia, joille tulee syysvauvva. Tyypit tapaa jonkun luusereille suunnatun ohjelman kautta ja puskee kersan alulle muutaman kuukauden tuntemisen jälkeen. Öly hoi! Mutta samanlaisia on tälläkin palstalla 99%!
MIkä vittu on tää maahussi
haistakaa vittu!
5263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tääh? Nehän oli niin rakastuneita ja sopivia toisilleen. Hyvähän se on tarkoituksella lapset tehdä eikä vahinkona kostean illan jälkeen. ootko kade????!
jos et tykkää maajussista, niin älä kattele. Hyvähän se on että suomeen veronmaksejia tehdään. Ja viä puhtaita suomalaisia.
kuka olis kade tollasille idiooteille jotka puskee kersan kun ei edes toisiaan tunne. Melko vastuutonta hommaa. Mutta samanlaisia paskanaamoja on täälläkin.
mietihän tätä asiaa tarkemmin...Jos tuollaiset vässykät tekee lapsia ja niin hätäseen, niin onkohan se kenenkään etu? Aika suppeakatseinen tyhmä ooot! Mutta jos kalyaistasi ajatusmaailmaa ei olisi, niin huostaanottojen määrä puolittuisi, eli tulisi työttömyyttä. sillä tavalla niitä v erotuloja näiden tyhmien kautta ehkä joku ropo saadaan. Kalliiksi tulee!
mikäköhän sinäki luulet olevas toisia arvostelemaan. käyttäytyä et ainakaan osaa.