perseen kaivaminen

läskilortto

miksi paikalliset miehet kaivelevat persettään julkisilla paikoilla?

14

2478

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 8

      heitä varmaan kutittaa rektaalialueella

    • mu

      kutittaa siellä joku :)

    • Eino-mies

      Se on erään vapaamuurarilooshin salainen merkki.Vielä ei ole selvitetty sen signaalin
      tarkoitusta mutta tutkijat epäilevät sen liittyvän looshin hierarkioihin.
      Mitä pitempään ja mitä julkisemmalla paikalla persettäsi kaivat,sitä korkeammalla olet
      salaseuran hierarkiassa.Myös sillä on merkitystä kummalla kädellä hanuriasi kaivat,
      todellinen ylämaan Robin kaivaa kummallakin kädellä ja syvältä.Näin korkea-arvoisia
      ns. valaistuneita yksilöitä tavataan harvoin jos milloinkaan.

    • paikallistyyli

      Joissain tapauksissahan perseen kaivamisen jälkeen kokataan ruokaa samoilla pesemättömillä sormilla, eli suosittelesen terveen järjen käyttöä ruokaostoksilla...

    • isoksi

      eheh eheh

    • hrrbaty

      Samaa minä ihmettelin kun olin Kanarialla, siellä oli paljon näitä Afrikan pakolaisia, yksi kulki koko viikon tyhjää matkalaukkua perässään vedellen toinen käsi syvällä housuissa. Ehkä se on jonkinlaista myötätunnon hakua, tai kerjäämistä.

    • Tunis1

      Lomamatkallani Tunisian Sousseen en nähnyt kenenkään paikallisen miehen kaivavan sen paremmin peräänsä kuin sepalustakaan. Paikalliset miehet olivat siistejä, kohteliaita ja tuoksuivat hyvältä = dödöltä ja partavedeltä! Sen sijaan törmäsin useampaan turistimieheen, jotka kävelivät kädet syvällä taskussa, naama punakan pöhöttyneenä ja hieltä haisevina! Niin se vaan on, pojjat:)) Ja huom, tähän on sitten ihan turha alkaa vastaamaan tyyliin, että saitkos sieltä yms. Olin matkalla teini-ikäisen poikani kanssa, eikä intressissäni ollut paikallisten miesten iskeminen.

      • Woman;))

        Suomalaiset ne ulkomaanmatkoillaan,niin Tunisiassa kuin Kanariallakin kaivelevat "muniaan" ja haisevat pahalle,vanhalle viinalle ja hielle,samate Hesassa varsinkin Tanssiravinteleissa,johonkin kellonaikaan alkaa "rulettipeli"taskussa olla kiihkeimmillään,...mistähän johtunee?

        Tunisialaiset miehet ovat siistejä,puhtaita ja pulmuisia,hiukset siistit,ei mitään takkutukkia!


    • kakkiko

      jo,samaa olen miettinyt minäkin,tosi kuvottavaa ja samaa tekevät turkissa ja egyptissä!

      • uutinen

        Erään hotellin respasta pieraistiin ummehtunut pieruntuulahdus asiakkaan kasvoille Hammametissä.


    • EKI H:KI

      totta ja varsinkin hammametissa ja sitten vielä tosiaan tarjoillaan ruokaa asiakkaille pesemättömillä käsillä,likainen koko paikka muuteskin ja epämiellyttäviä ihmisiä.

      • ripulittaret

        Hyi saatana...menohan on kuin Egyptissä.


    • kopii

      Onko totta että hyvällä karvoituksella varustetut tai öljytyt miehet eivät heiluttele elimiään Soussessa perjantaisin?

    • Anonyymi

      perse haissoo yhtö pahalle ulko mailla että suomesoo että kyllä ne kaivaa perää sielä muuallakin nii

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä

      IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi
      Maailman menoa
      318
      2923
    2. Mihin sinussa haluan koskea

      Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä
      Ikävä
      56
      2655
    3. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      120
      1712
    4. On tämä meidän ikäero jo turhan suuri

      Kannattaisi tutustua samanikäisiin.
      Ikävä
      118
      1440
    5. Toisen ihmisen sydämellä

      leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo
      Ikävä
      146
      1390
    6. Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."

      Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://
      Suomalaiset julkkikset
      30
      1293
    7. PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan

      kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki
      Ammattiliitot
      149
      1238
    8. Mitä ajattelet kun

      Katsot kaivattuasi silmiin? Mitä näet silmissä?
      Ikävä
      69
      1090
    9. Millaisena luonteena

      Pidät kaivattuasi??
      Ikävä
      74
      1089
    10. Olen otettu, mutta turhaan kulta testailet

      Sinua minä vaan ❤️
      Ikävä
      70
      1030
    Aihe