Tähän ketjuun voi laittaa facebookin lappeenrantalaisprofiileja jotka ovat saaneet KERÄTTYÄ eniten kavereita. Ole kateellinen ja kavalla kenen facebookprofiili saa huulipielesi kohoamaan sisäänpäin kääntyneeseen hymyyn :)
ps. Facebookprofiili on julkinen jos se on julkiseksi laitettu! Ihan vapaasti voi siis linkittää profiileja tänne.
ps. Facebookprofiili on julkinen jos se on julkiseksi laitettu! Ihan vapaasti voi siis linkittää profiileja tänne.
Vastaukset 5
Vanhimmat
miks?
Itse olen tehnyt saman havainnon, ja tuntuu tosi naurettavalta kun joillain melkein jopa epäsosiaalisilla ihmisillä on aivan huimia kaverimääriä. Itselläni ei ole yhtään sellaista kaveria jota en livessä morjesta ja vaihda kuulumisia,.
Toinen huvittava on kun ihminen ei uskalla laittaa edes omaa kuvaansa bookkiin ja silti on monta sataa kaveria =))~
Kyllä se fb on hyödyllinen ja kavereita pitää olla paljon. Ajattele jos on vaikka krapulassa niin voi kertoa sen kaikille 359 kaverille ja siinä sivussa koko maailmalle. Tietotus on tärkeää!
Ennen kaikkea on tärkeää että kaikki 359 kaveria saa tietää kuinka vakavasti olet sairastunut.