Vantaan Homopuskat?

Onko Vantaalla Laakson kaltaisia homopuskia/metsiä/puistoja??
4563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On!

Äänestä

Todella säälittävää päivystää touhutippa tatinpäässä jossain puistikossa! Kuka normaali ihminen harrastaa moista, kysympähän vaan?

Äänestä
  • Anonyymi seksi se vasta poikaa on..!!
    Siis missä ne Vantaan homopuskat on vai onko niitä?

    Äänestä

  • KalleGiga kirjoitti:

    Anonyymi seksi se vasta poikaa on..!!
    Siis missä ne Vantaan homopuskat on vai onko niitä?

    Homopuskat sijaitsevat siinä pusikossa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KalleGiga kirjoitti:

Onko Vantaalla Laakson kaltaisia homopuskia/metsiä/puistoja??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu