kauheaa

yks bemari ohiti mut 4 m päästä ja yhet nuoret poltti sät kää antilassa ja yks tyyppi ajo ainaki 3 km/h yli nopeutta, JUM A PERKELE. MIKSE POLIISI PUUTU TILANTEESEEN
2256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta jospa poliisit olisivat olleet syömässä? siis valtion

Äänestä

Ei hemmetti ku jutut ovat huonoja! Laitanpa puujalkavitsin jatkeeksi. :)

Herra Nygård soitti poliisipäivystykseen:
- Tekisin ilmoituksen pojastani. Hän karkasi juuri kotoa.
- Kuinka vanha teidän poikanne on?
- Kahdeksan vuotta.
- No, rauhoittukaa sitten, ainahan ne tuon ikäiset karkaavat kotoa.
- Volvollako?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


örgffda kirjoitti:

yks bemari ohiti mut 4 m päästä ja yhet nuoret poltti sät kää antilassa ja yks tyyppi ajo ainaki 3 km/h yli nopeutta, JUM A PERKELE. MIKSE POLIISI PUUTU TILANTEESEEN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu