Kovalaisella ei ole voittamisen tahtoa. Ihmettelen miten tämä mamman poika on päässyt F1:siin asti, eikä jäänyt mikroautoihin. Hän antaa aina periksi, ei antaudu koskaan taistelemaan sijastaan.
Miten kukaan tiimipäällikkö antaa Kovalaisen ajaa??????
Kovalainen = mamman poika
6
513
Vastaukset
- F1 Hard Sau
Näin se vaan on, Kainuun pojasta tulisi parempi lasten tarhan "hiekkalaatiiko täti"
- 12+4=?
Missä peräperseessä te olette kasvaneet kun ette tiedä että sekä 'mammanpoika' että 'lastentarhan' ja 'hiekkalaatikkotäti' sanat ovat yhdyssanoja ja ne kirjoitetaan siten yhteen.
Kaltaistenne sivistymättömien kirjoitustaidottomien tyyppien juttuja ei oteta täydesta, eikä puolestakaan vaan ne lasketaan tuulellakäypien höpinöiksi joita ne oikeasti ovatkin.
Terveisin: Late 11 v.
- juha8222
huono koska ei muuten saisi mahdollisuutta ajaa Formuloissa, niin simppeli asia mun mielestä.
Heikillä on lahjoja, miehen uran alku oli lupaava mutta sitten joutui kakkoskuskin rooliin McLarenilla.
Nyt Lotuksessa tehnyt ok duunia yhdessä Trullin kanssa, mutta tavoitteena on Heikillä kehittää autosta tulevaisuudessa voittava auto.
Saa nähdä.
Heikki on persoonana mitä mainion.- vaan menee
niin,että auto on 3-3.5 sekuntia hitaanpi joka kierroksella kuin parhaat.
huono sillä paalulle on ajaa. - se on
vaan menee kirjoitti:
niin,että auto on 3-3.5 sekuntia hitaanpi joka kierroksella kuin parhaat.
huono sillä paalulle on ajaa.Aivan oikein.
Sellaista voitontahtoa ei ole kenelläkään, että Lotuksella paalupaikan ottaisi. - Span kisassa
Heikki teki kaksi ylimääräistä varikkokäyntiä ja oli silti paras uusien tallien kuljettajista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849