Katoin serebiistä miten chansey kehittyy blisseyksi ja siinä luki tee pokemon onnelliseksi.miten tehdää pokemon onnelliseksi?
kato tää
12
273
Vastaukset
- Cipralex
Sun pitää otella sun Chanseylla vaikka kuinka paljon eikä se saa hävitä otteluitaan. Mitä enemmän ottelet ja voitat Chanseyllasi, sitä nopeammin se kehittyy..
Varoitus! se saattaa viedä aikaa.... Togepi ja Cleffa kehittyy samalla systeemillä ja mulla niissä meni loputtoman kauan!! Togepi kehittyi vasta josksu 70 levelisenä ja Cleffa 60..... - Ninetales
Muistaakseni siihen onnellisuuteen vaikuttaa kans rare candyt ja vitamiinit.... Eli jos annat sille paljon niitä niin onnellisuus kasvaa.
- jamin10
Mut muistin just kuinka EV-koulutin Chanseytä, se kehitty 8lv Blisseyks, yhen ottelun jälkeen. Se oli ExP. Sharen kans tiimis ja joku muu mun poke hakkas vastustajan. Sit se kehitty samantien.
- fsjhkjktk
jamin10 kirjoitti:
Mut muistin just kuinka EV-koulutin Chanseytä, se kehitty 8lv Blisseyks, yhen ottelun jälkeen. Se oli ExP. Sharen kans tiimis ja joku muu mun poke hakkas vastustajan. Sit se kehitty samantien.
toimi togepi kehitty 52lvl chansey 44lvl
- pokemon1
millä tasolla flaaffy kehittyy ampharosiksi? mun flaaffy on tasolla 20
- Faktaaaaa
Tasolla 30
- pokemon1
milloin haunter kehittyy?
- hg9hgrweg
Heti vaihtokaupan jälkeen
- pokemon1
millä tasolla feraligatr saa surf liikkeen?
- sdfsdfg
surf on hm, sun pitää löytää se isku. google auttaa
- pokemon1
milloin yanma kehittyy?
- pokemon1
milloin sunkern kehittyy?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2294948Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k233620Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2732083Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,142044Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast411299Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611239Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1221063- 32843
Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.100791- 61777