tiilerin tiilitalot kustannua?

linkin mukainen talo

http://www.tiileri.fi/esitteet/Tiilitalomallisto.pdf

sieltä talo "Villa"sivulta 14-15.

mitähän voisi olla muurarin tuntimäärä/palkka kun muuraisi verollisena tuon talon?
3739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

etelä-suomen lääni

itse toimisin apupoikana ja saisin myös toisen apupojan liikkeelle.

Äänestä
  • onko tekijää?

    Äänestä

  • ei vissiinkään... kirjoitti:

    onko tekijää?

    viesti kuldne börssiin, tulee varmasti vastauksia, voi tulla pari kolme ammattimiesti ihan omin nokkineen, ja kaikki täystyynni ammattilaisia.
    tarkista mitä veivät sit kun ovat lähteneet, ja soita länsisatamaan ja kerro auton rekkari

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perustukset itse. kirjoitti:

linkin mukainen talo

http://www.tiileri.fi/esitteet/Tiilitalomallisto.pdf

sieltä talo "Villa"sivulta 14-15.

mitähän voisi olla muurarin tuntimäärä/palkka kun muuraisi verollisena tuon talon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu