lotus

katotaa

Morjens! oltais elokuun 17 pvä. menossa jätkäporukalla neljästään ja hotellina on lotus. onko minkälainen paikka, huoneet minkälaisia? ollaan neljästään samassa huoneessa että mahtuuko? bulgaariassa ei meistä kukaan aikaisemmin ole käyny joten ei paljon paikasta tiedä. loma taitaa pitkälti mennä hauskanpidon puolelle joten asiallisia hyviä vinkkejä kiitos!

3

503

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ajdkdkvkdv

      oltiin ite just hotelli Lotuksessa. Huoneet on tosi isot, normaalia isommat siis.. ainoo miinus varmaan et kymmenen jälkeen illalla ei vierailijoita saa tuoda. Se onkin varmaan hotellin ainoo miinus..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1389
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      781
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      725
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      714
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      648
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      144
      646
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe