Moi!
Googlettamalla yritin hinta-arviota etsiä, mut eipä löytynyt.
Onko jollakin tietoa? Omistan nimittäin alkuperäispakkauksen, jossa 2 kultakuppia.
Kuppien pohjassa lukee Paulig ja lautasten pohjassa Paulig Arabia Finland. Huutonetissä oli tammikuussa sulkeutunut kohde, eli en saanut sieltäkään lisätietoa. Yhdestä lautasesta oli 20€ huudettu.
Arabian paulig-kultakupit
4
5064
Vastaukset
- kultakahvi
moi,hinta riippuu paljolti kunnosta..sinulla ilmeisen hyvä kuntoiset kun pakkauskin talella...
ja tietysti siitä jos joku haluaa semmoiset..:)itselläni on jokusia ja olisinkin valmis ostamaan sinulta kupit 70
jos myydä aiot..viestiä voi lähettää [email protected] - namanyytti
Itselläni on ennakko perintönä saatu 6kpl kahvikuppeja ja kahvilautasia. Itse Pauligilta mummo saanut aikoinaan ja ei kertaakaan käytetty. Alkuperäis pakkauksessakin!
- Anonyymi
Arvo oli 59e pari mutta ilmeisesti valmistus loppunut lähetin tytöntytälleni 2 paria
- Anonyymi
Lastutavara myy 4kpl alkuperäisessä pakkauksessa yht. 58€
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä962005Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2861827Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3201644Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1971520Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931081- 291036
- 511027
- 57994
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56988- 67964