Onkohan kellään lukijalla tuota laguna III:sta ja mitä olette pitäneet?
Aika harvoin niitä tulee kyllä vastaan
LAGUNA III ONKO KOKEMUKSIA?
4
1397
Vastaukset 4
- romua
ÄLÄ IKINÄ OSTA RANSKALAISTA AUTOA SILLÄ NE EI VAAN KERTAKAIKKIAAN OSAA TEHDÄ AUTOJA.
Jos taas haluat kunnon auton suosittelen uutta mersun C sarjan 2 l farmaria automaatilla tietysti tehoa 184 hp Hinta alle 50 tuhatta.
Toki käytettyjä mersuja saa ja hyviä pelejä nekin.- mersua`
älä osta. Renault clion kokoisesta autosta 50 000e. Mersuissa ei toimi vilkutkaan, vaikka maksaa noin älyttömästi. Ja rumiakin ne nykyään on. Auto Bild lehden tutkimuksessa (omistajien tyytyväisyys autoihinsa) Laguna 3 oli muistaakseni kolmas tai neljäs. Ja muistakin lehdistä oon lukenut että Laguna 3 on luotettava peli.
- 1,5dci
Kokemuksia 2010 vuosimallista tammikuulta saakka. Lyhykäisesti sanottuna kokemukset ovat pelkästään positiivisia: laatuvaikutelma, hiljaisuus, mukavuus ja varustelu ensiksi tulee mieleen. Edellinen oli uuden sukupolven Mazda 6 ja Laguna miellyttää selvästi enemmän.
- patonginrouskuttaja
Hyvä vekotin maantieajoon, ainakin 2 litran diesel.
Mutta: oli pikkuvikaa ja vietti 12 vrk pajalla. Osat tulivat Ranskasta ja sekös kesti. Eniten otti aikaa takaisinkutsun alaiset turvavyön osat, eikö niitä pitäisi olla valmiiksi Suomessa, jos ne on tarkoitus joka autosta vaihtaa.Vaikka menee takuuseen, niin joku roti olla pitäisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän50967Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15848Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46727
- 42654
- 37599
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487