Vauva ei usko minua, vaan piereskelee ja nauraa. Se on sen mielestä kai pirun kivaa. Joskus tulee sinapit pöksyyn ja ei muuta kun uutta paskavaippaa tilalle. On se niin hauskaa kun on vauva, saa kuunnella sen pieremistä joka päivä.
Vauva piereskelee
vanhempi
51485
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olisiko parempi, että hän tottelisi sinua ja pitäisi ne pierut sisällään, ja sitten huutaisi tuskissaan yötä päivää, kun ne pierut pyörisivät siellä pienessä suolistossa?
Juuri näin...kaasut pihalle vain.
Laittakaa sänky keittiöön lieden viereen ja liesituuletin täysille.
Sukkahousut naperolle jalkaan ja hajunsyöjä (kengänpohjallinen) vaipan ja sukkiksien väliin. Niksipirkka 04/2004
hyvä juttu, kyllä nauratti lukiessa
poika vääntää onnellisena sängyssä paskaa alleen! Hullun kovia pieruja päästelee koko ajan ja ei häpeile yhtään... kesken syönninkin ajelee vaan kakkaa...ettäs kehtaakin ruokapäydässä, mitenhän sille opettas tapoja? Tsemiä vaan sulle ja koitahan kestää siinä lemussa! :) Niin mun vauva on vasta kuukauden, et mihinkähän tässä vielä joudutaan..
ittekki piereskelet ja muut(!!) joutuu sitä kuuntelemaan ja haistelemaan. hyi yök kun joku viitsisi sinulle tapoja opettaa.
ja vauvasi on varmasti aivan ihana, naura itse mukana :-)