seksi vankilassa?

utelias vaan

Oletko ollut lusimassa? Miten hoidit seksitarpeet?

12

3640

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tauno. L

      kuins vietit? kerro vapaasti. sana on vapaa.()?

    • 20

      On vangilla lomat 3vrk/kuukaudessa ja ne voi pilkkoa ja sitten on tapaamiset vankilassa siis perhehuone.

    • (kaikkia seitsemää) perhetapaamisissa 1-2 x kk;ssa

      • sweet emotion

        miehen vaimo vai?


    • Anonyymi

      Oli aika nostaa tämäkin 10- vuotta vanha aloitus!

    • Anonyymi

      Olin juuri eronnut jäin puille paljaille mieheni osasi paperi hommat, tuli velkaa ja velkaa ja sakkoja päätin että en maksa ja sani linnaa neljä kuukautta. Olin vasta 25 vuotias ei kä aikaisempaa rikostaustaa. Vankilan kuulusteluissa olin rauhallinen kerroin tapahtumat ja että haluan olla rauhassa ja tämä passaa. Vankilan esimies oli puolellani sen verran että kuiskas saat hyvän sellikaverin. Odottelin kaveria se oli juuri 18 vuotta täyttänyt harhaanjohdettu tyttö Miia. Teimme päivät mitä oli sovittu Miia oli mukava olin olllut jo melkein kuukauden kun alkoi tuntua yöllä kummallisesta, katsoin Miian pyllyä ja aloin aina runkata hiljaa. Tuli Miian kanssa puhetta seksistä pillahti itkuun pyysin kainaloon ja hyväilin sievästi vartaloa, sanoin olet ihana ihan tavallinen Miia katsoi niin olenkin tunsin että vapisee vähän Miia sanoi en ole pitkään aikaan ollut kenenkään lähellä molemmat alkoi kiihottua katsoin Miia ja suudeltiin se oli lämmin ailahdus, halattin ja suudeltiin.
      Seuraavana iltana Miia tuli heti yöllä viereen ja kosketteli rintoja kuiskasin ime ime nautin kun rintani sai kosketusta Miia nousi ylemmäs maistoin sen rintoja ne oli suipot ja kiinteät pikku hiljaa koskketeltiin toisia housun sisältä , ensimmäinen toisen kosketus oli ihanaa.
      Kolmentena yönä halusin nuolla Miiaa ei ollut kukaan nuollut saati sitten nainen en minäkään naista ollut nuollut. Iho oli lämmin ja tuoksu naisellinen tunsin kuinka toinen haluaa oli mieletön olo kun tunsi toisen orgasmin, itse sain heti samallaisen Miian antamana. Sain lesboseksiä melkein joka päivä.
      Vartija Maarit sanoi olette rakastuneita sen näkee ja tuntee kaikessa, pyysi kerran huoneeseensa ja antoi paksun dildon hymyili voitte tarvita, löysit sen jostain.
      Yllätin Miian kun olin nuollut orgasmin lähelle työnnin sisään ja virtaa päälle kyllä vartalo oli hurjana sitä pommitusta kesti hyvin halatiin ja katsottiin paksua dildoa molemmat imi sitä odotin innolla sitä itselle sain suuta pitkään ja sitten sisään sain tärisyttäviä orgasmeja. Seuraavana iltana Miia sanoi sinä olet parempi kuiskasin niin sinäkin silloin tiesin voin olla hyväkin lesbo. Siviilissä en ollut ennenkuin Miia pääsi linnasta oltiin koko yö ennekuin meni vanhemmilleen.

    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      90
      7326
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      3887
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      45
      3470
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2602
    5. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      230
      2585
    6. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      2403
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      129
      2329
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2219
    9. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      20
      2015
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      1912
    Aihe