seksi vankilassa?

utelias vaan

Oletko ollut lusimassa? Miten hoidit seksitarpeet?

12

3686

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tauno. L

      kuins vietit? kerro vapaasti. sana on vapaa.()?

    • 20

      On vangilla lomat 3vrk/kuukaudessa ja ne voi pilkkoa ja sitten on tapaamiset vankilassa siis perhehuone.

    • (kaikkia seitsemää) perhetapaamisissa 1-2 x kk;ssa

      • sweet emotion

        miehen vaimo vai?


    • Anonyymi

      Oli aika nostaa tämäkin 10- vuotta vanha aloitus!

    • Anonyymi

      Olin juuri eronnut jäin puille paljaille mieheni osasi paperi hommat, tuli velkaa ja velkaa ja sakkoja päätin että en maksa ja sani linnaa neljä kuukautta. Olin vasta 25 vuotias ei kä aikaisempaa rikostaustaa. Vankilan kuulusteluissa olin rauhallinen kerroin tapahtumat ja että haluan olla rauhassa ja tämä passaa. Vankilan esimies oli puolellani sen verran että kuiskas saat hyvän sellikaverin. Odottelin kaveria se oli juuri 18 vuotta täyttänyt harhaanjohdettu tyttö Miia. Teimme päivät mitä oli sovittu Miia oli mukava olin olllut jo melkein kuukauden kun alkoi tuntua yöllä kummallisesta, katsoin Miian pyllyä ja aloin aina runkata hiljaa. Tuli Miian kanssa puhetta seksistä pillahti itkuun pyysin kainaloon ja hyväilin sievästi vartaloa, sanoin olet ihana ihan tavallinen Miia katsoi niin olenkin tunsin että vapisee vähän Miia sanoi en ole pitkään aikaan ollut kenenkään lähellä molemmat alkoi kiihottua katsoin Miia ja suudeltiin se oli lämmin ailahdus, halattin ja suudeltiin.
      Seuraavana iltana Miia tuli heti yöllä viereen ja kosketteli rintoja kuiskasin ime ime nautin kun rintani sai kosketusta Miia nousi ylemmäs maistoin sen rintoja ne oli suipot ja kiinteät pikku hiljaa koskketeltiin toisia housun sisältä , ensimmäinen toisen kosketus oli ihanaa.
      Kolmentena yönä halusin nuolla Miiaa ei ollut kukaan nuollut saati sitten nainen en minäkään naista ollut nuollut. Iho oli lämmin ja tuoksu naisellinen tunsin kuinka toinen haluaa oli mieletön olo kun tunsi toisen orgasmin, itse sain heti samallaisen Miian antamana. Sain lesboseksiä melkein joka päivä.
      Vartija Maarit sanoi olette rakastuneita sen näkee ja tuntee kaikessa, pyysi kerran huoneeseensa ja antoi paksun dildon hymyili voitte tarvita, löysit sen jostain.
      Yllätin Miian kun olin nuollut orgasmin lähelle työnnin sisään ja virtaa päälle kyllä vartalo oli hurjana sitä pommitusta kesti hyvin halatiin ja katsottiin paksua dildoa molemmat imi sitä odotin innolla sitä itselle sain suuta pitkään ja sitten sisään sain tärisyttäviä orgasmeja. Seuraavana iltana Miia sanoi sinä olet parempi kuiskasin niin sinäkin silloin tiesin voin olla hyväkin lesbo. Siviilissä en ollut ennenkuin Miia pääsi linnasta oltiin koko yö ennekuin meni vanhemmilleen.

    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kotihoito suomussalmella

      Mitämieltä ootte suomussalmen kotihoidosta?
      Suomussalmi
      49
      6021
    2. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      263
      5937
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      91
      5750
    4. Kohtalokas laukaus

      IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k
      Kajaani
      36
      4900
    5. Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?

      Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️
      Ikävä
      49
      4729
    6. Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä

      Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem
      Maailman menoa
      217
      4067
    7. Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan

      Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe
      Maailman menoa
      4
      3751
    8. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      149
      3593
    9. Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes

      Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!
      Maailman menoa
      34
      3192
    10. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      25
      3127
    Aihe