Rakkaus

Rakkaus
on kuin pökäle
joka tullessaan ulos peräaukosta
hyväilee eturauhasta
Aah, kuinka hyvä on olla

Olla ilman rakkautta
on kuin virtsata
kirvelevällä tippurikullilla
Au, kuinka virtsaputkeeni koskee
1225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rakkaus on

kuin ripulipaska

sitä ei voi

estää tulemasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


k1li kirjoitti:

Rakkaus
on kuin pökäle
joka tullessaan ulos peräaukosta
hyväilee eturauhasta
Aah, kuinka hyvä on olla

Olla ilman rakkautta
on kuin virtsata
kirvelevällä tippurikullilla
Au, kuinka virtsaputkeeni koskee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu