Upeaa huomata,

että se "vanha" Ira¤ on palannut palstalle;kannustava,empaattinen ihminen.Jatka Ira¤ vaan samaan malliin ja hyvää kesää sinulle!
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

myös sinulle kauniita kesäpäiviä.Oli vähän hankaluuksia hoito,ja hammashoidon kanssa.Nyt enää 2 juurihoitoa.Pitkälle tuntuu aika,kun klo 18 lähtee bussi kirkolta,ja aina on porukkaa myöhässä.No siinä mielessä helppoa,kun olemme pojallani,hän asuu kirkon viereisessä talossa.

Äänestä
  • nuorin tytär tahtoo heti päästä uimaan,vaikka talviturkin heittikin jo 2 viikkoa sitte,.Syömme,ja lähdemme soutelemaan kaksistaan.Muutaman lapsen otamme mukaan,jos vanhemmat suostuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ätshii kirjoitti:

että se "vanha" Ira¤ on palannut palstalle;kannustava,empaattinen ihminen.Jatka Ira¤ vaan samaan malliin ja hyvää kesää sinulle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu