Pelaan mun hunulla pääosin PvE. Tarvitsisin vähän neuvoja että mihin kannattaa gemittää, miten laittaa talentit ja mitä glyphejä käyttää? Oon nimittäyn parilta muulta hunulta kuullu että mulla on talentit vituillaa :D
Voitte myös kertoa jonkun sivun josta löytyy hyviä vinkkejä hunttereille :)
Voitte myös kertoa jonkun sivun josta löytyy hyviä vinkkejä hunttereille :)
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei ole oma main classi mutta sen verran tiedän että ainakin @ 80lvl -> MM specillä melkein pelkkää arppia, ja jotain että saa metan käyttöön.. Survina --> Agia ja meta käyttöön
http://elitistjerks.com/ löytyy hyvät ohjeet hunun talentteihin ja glypheihin sekä rotaatioon, toki niitä joutuu hieman "säätämään" riippuen omasta gearista.
Ei liity aiheesee, mutta oikeesti ootan tota. Kun katoin Cataclysmin trailerin niin siis.. se oli mahtava!
Vähän kyl vituttaa, ku monet hyvät paikat meni paskaks. Esim Auberdine. Lisäks joittenki paikkojen levelit on ihan noobeille. Mut cataclysmiin tulee Worgeneita!! Siis ihmissusii ja vielä allujen puolelle. Ja hordeille tulee sit goblinit :'D.
Sorry, jos tiedätte jo tost. Oli ihan pakko kertoo ^^
siinä saatki ootella viel 5kk
tosi hieno Cataclysmi, maisemat muuttuu ei juurikaan mitään muuta uutta tule ja kaikki muuttuu yksinkertaisemmaksi eli peliä suunnataan enemmän nuoremmille pelaajille.
Loppujen lopuksi TBC ja Lichkin erokaan ei kovin suuri ollut joten Cataclysmi seuraa orjallisesti vanhaa linjaa.
15 - 20 min bg quet ja loputon grindaaminen ei jaksa enää kiinnostaa ja siksi lopetinkin pelaamisen vuoden alussa ja uudestaan en alota, Blizzardi pilaa kaikki hyvät vanhat asiat, esim. jos jollain classilla ei "mukamas" pärjää niin sitä buffataan pirusti ja sitten se on aivan ylivoimainen piiiiiitkät tovit ennen kuin huomataan, että se tarviikin hieman nerffiä jne.
MM hunulle pelkkää armorpenee soketteihin
Dragonblightillä alliancen puolella bg queuet on aian alle 1min -.-eli älä inise