Linux käyttäjän

Buenas noches


Linux käyttäjän herkku paukku
"Vapaa Kuuba"


http://fi.wikipedia.org/wiki/Cuba_Libre
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jo ehtinytkin mainostamaan wintoys-käyttäjien juomaa eli sinolia.

Äänestä
  • Abbakin laulaa totta laulussaan eli 'The winner takes sinol...' joten voittajan juomaa...

    Äänestä

  • guugl googl kirjoitti:

    Abbakin laulaa totta laulussaan eli 'The winner takes sinol...' joten voittajan juomaa...

    Eikä laula. Vaan se laulaa että Winner takes it all. Sitäpaitsi Pena ei kuulu voittajien leiriin. Voittajia ovat ihan muut kuin fanaattiset Ballmer-ylistäjät.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fidel C kirjoitti:

Buenas noches


Linux käyttäjän herkku paukku
"Vapaa Kuuba"


http://fi.wikipedia.org/wiki/Cuba_Libre

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu