Miksi Venäjällä käy niin paljon seksituristeja? Vituttaa kun näkee jonkun amerikkalaisen jahtaamassa venäläistä pillua tai jonkun norjalaisen urpon Murmanskissa.
Nämä varakkaista maista olevat pervot käyttää Venäjän tilannetta hyväksi. Tottakai joku tarjoilija tai joku muu huonosti ansaitseva antaa pillua rikkaalle norjalaiselle tai amerikkalaiselle.
Eikö Venäjä voi jotenkin hillitä seksituristeja. Toisaalta onhan siinä se lohtu että aika moni horo Venäjällä taitaa olla valko-venäläinen tai ukrainalainen kun taas venäläiset ovat ihan kunnon sakkia. Näin ainakin yksi venäläinen kaverini väitti että suurin osa Venäjän huorista on kotoisin Valko-Venäjältä ja Ukrainaista.
Nämä varakkaista maista olevat pervot käyttää Venäjän tilannetta hyväksi. Tottakai joku tarjoilija tai joku muu huonosti ansaitseva antaa pillua rikkaalle norjalaiselle tai amerikkalaiselle.
Eikö Venäjä voi jotenkin hillitä seksituristeja. Toisaalta onhan siinä se lohtu että aika moni horo Venäjällä taitaa olla valko-venäläinen tai ukrainalainen kun taas venäläiset ovat ihan kunnon sakkia. Näin ainakin yksi venäläinen kaverini väitti että suurin osa Venäjän huorista on kotoisin Valko-Venäjältä ja Ukrainaista.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Käy vaan vierailemassa navetassasi, älä tule tänne kirjailemaan ääliömäisia ajatusiasia, isvestijan tai pravdan voi ostaa R-kioiskilta.
Suurin osa naisista maailmassa on huoria. Toisille pitää maksaa enemmän, toisille vähemmän. Toisille rahana, toisille tavarana. Jokaiselta naiselta (ja mieheltä) saa, kun tarpeeksi maksaa.
Jos et anna tonnilla olet hullu jos taas annat olet huora, joten maailmassa on vain kahdenlaisia naisia joko huori tai hulluja.
Sitäpaitsi se on ainut mikä käytössä kasvaa, kaikki muut kuluvat.
Eikä siitä hommasta jää mitään jälkiä, verrataan samaan kuin tyynen järven selällä soutelisi, hetken kuluttua siellä ei näy mitään.
sain monta suomalaista pillua yhdellä kaljapullolla
Taitaa läskipää olla joku välimeren kreikkalainen tai italialainen karvakäsi. Vai oletko peräti Kaukasukselta tai Turkista?
Tai ehkä Lähi-Idästä. Opettele käytöstapoja vitun keskiajalla elävä urpo.
Saithan sinä vitun karvakäsi. Ja sitten huomasitkin runkuttavasi kättä savunahka.
43 % suomalaisista pienituloista miehistä on ilman naista, kun taas suurituloisista miehistä vain 2 %.
Suomalainen nainen myy kehonsa miehelle, jolla on rahaa, mutta selittää, ettei ole horo, koska ei myy tilapäistä seksiä, vaan myy seksinsä pitkäaikaisessa suhteessa.
Kun romianian romanit saavat hieman jalansijaa Suomessa, niin toisessa aallossa tulevat sitten prostituutit mukana Suomeenkin. Muualla euroopassa peli on selvää, kerjäläiset etujoukko, prostituutit perässä.
Romaneita ei haluta samoihin kouluihin kuin omat lapset sen vuoksi, että romanien tavat ovat sellaisia, että jo 13 -14 vuotiaana tyttäret myydään aviomiehiksi tai lähetetään prostitutioon. Haluaisitko sinä tyttäresi luokkakaveriksi mukavan romanipojan, joka myy siskonsa alaikäisenä prostituutiksi.
Ihmiskaupan uhrit, joista vihreät feministit meuhkasivat takavuosina olivat todellisuudessa lähes kaikki näitä itä-eroopan romaneja. Etnisestä taustasta vaiettiin vain visusti vihreiden feministien toimesta.
Tässähän se vastaus tuli suoraan
Perinteet velvoittavat. Maailman vanhin ammatti on edelleen parhaiten onnistunut bisnes, myyty tavara jää myyjälle itselleen ja tuntikorvaus käytöstäkin on kova, sillä hinnalla saisin hakitelineet kotiin viikoksi!
Ei prostituutioa olisi jos ei olisi sen käyttäjiä. 100 vuotta sitten Pietarissa olimme me suomalaiset kahdessa ammattikunnassa eniten edustettuina, prostituoituina ja nuohoajina :)
Onkos se sinulta pois jos nainen saa rahaa seksistä?
Suomen väkiluku oli noin satavuotta sitten 2.9 miljoonaa. Voisiko neropatti selittää miten niin pienellä väkiluvulla kaupungissa jossa asuu 4 miljoonaa ihmistä ollaan eniten edustettuina?
Suomalaisia oli eniten edustettuina juuri hallinnollisissa viroissa kuten armeijassa ja valtionvirastoissa. Siitä iivana Solženitsyn aikanaan insi miten Suomi oli hyvä esimerkki Tsaarien ulkopolitiikan kehnoudesta. Pietarin asemalla henkilökunta oli myös suomalaista.
Kyllä enemmistö huorista oli jo silloin laatu bolsevistista venäläistä proletaarista pillua.
Kollontain isoisä oli esimerkiksi rikas suomalainen. Että se siitä.
Ei tokkiisa. Seksi venäläisen naisen kanssa on mitä mukavinta puuhaa. Joskus panen niitä ilman rahaa kun bongaan jonku sinkku-äidin tai sitten joskus maksan Svetlanalle kullin imemisestä.
http://www.hs.fi/kirjat/artikkeli/Pietari vanha suomalainen kaupunki/HS20040613SI1KU02b8y
"Lähes suomalainen monopoli oli Pietarin nuohoojien ammattikunta, jota hallitsivat parikkalalaislähtöiset nuohoojamestarit, jotka täydensivät nuohooja-armeijaansa aina uusilla parikkalalaisilla vuosikymmenistä toiseen. Suomalaisnuohoojien vahva asema perustui myös hyvään maineeseen - asuntojen sisään pääseviä ei saanut epäillä varkaiksi. "
"Prostituutio koitui monen suomalaistytön kohtaloksi, lapsityövoimaa suorastaan kaupattiin Suomesta Pietariin, ja toisaalta Pietarin löytölastenkodin vauvojen hoito oli monessa Kannaksen pitäjässä tärkeä elinkeino - lapsikauppaa käytiin moneen suuntaan"
Hjuva linkki!
Pietarin mittasuhteet olivat niin valtavat, että siellä oli enemmän sekä suomalaisia kultaseppiä että suomalaisia prostituoituja kuin koko muussa Suomessa yhteensä
vuoroin vieraita naidaan :)
Niin mutta eihän tuossa sanota että suomalaiset muodostivat enemmistön Pietarin huorista.
Pietari huorat olivat ukrainalaisten slaavilaistamia sekasikiöitä. Suomesta siellä oli vain vähän huoria.
Voidaanhan bolsu huora Aleksandra Kollontai suomalaiseksi laskea koska hänellä oli suomalainen isoisä.
Ei näköjään kerrota mutta kyllä Suomen nainen on niin reviiritietoinen ettei se muita ole päästänyt apajille. Ei minua haittais vaikka tänäkin päivänä suurin osa Pietarin prostituoidusta ois suomalaisia, vaihtelu virkistää.
Osansa norskin öljyrahasta!
Kirkkoniemen huorat ovat kyllä lähinnä venäläistä alkuperää. Kuten Finnmarkissa yleensä. Murmanskista tulee paljon pillua Pohjoisessa asuville norjalaisille, saamelaisille ja suomalaisille.
Miehet ne suurimpia huoria ovat
Jumala loi Eevan jotta "Aatamilla ei olisi yksinäistä" xD
siitäkin huolimatta teki melkeimpä kaikista miehistä ainakin pikkuisen
huorahtavia.... naisista harvempia jotka kaikille jakaa kun vain joku
pyytää!!!!!
Jumalan mies Rasputin kyllä taisi naida lähes kaikki Pietarin naiset.
Mannerheim myös naida nylkytti venäläistä yläluokkaa. Kyllä on munkki Grigorista tuntunut mahtavalta nostaa hovineidin hame korville ja vähän nusasta.
:D
Venäjän naiset on jo nussittu puhki monen heimon ja rodun voimalla niin että pillu on litissyt. Mikäpä siinä! Nussittavaksi venäläinen nainen on tehty! Ei se muuhun kelpaakaan paitsi rumat akat kuten Jelena Baturina.
Ukrainalaiset ovat kaikista ovelimpia ja kieroimpia.
http://www.mtv3.fi/helmi/viikonvaihde/artikkeli.shtml/991534
http://www.youtube.com/watch?v=yL2o8lIIcB4
Miksi??
Lukekaahan näiden meidän suomalaisten retkujen karhubaarikeikoista, oksettavat SUOMALAISET
miehet kertovat harrastuksistaan ryssähuorien kanssa.
Iljettävät paskiaiset tosin kuuluvatkin sinne tunkiolle, likaisten huorien joukkoon, huora huoran tuntee.
Nämä miehet ovat pelkkää moskaa, eivätkä tietysti kunnon naista saisikaan.
Rajat vaan auki, viisumit pois ja ilonpitoon joka sika!
Tunkiolla haisee!
Natalialle kun ostaa vähän meikkiä ja vaatteita niin kyllä pillua irtoaa.
Toista se on näiden kotimaan pihtareiden kanssa.
se kuuluu venäläiseen luonteeseen, joka muokattiin neuvostoaikana eli kaikki on yhteistä, siispä turistillekin mikä turistille kuuluu
Suomalaiset kommunistit jotka pakenivat Venäjälle saivat maistaa lämpimää venäläistä vittua. Vaikka Otto Villellä tosin oli armenialainen panopatja loppuvuosina.