Löytyyks pätevii HD harrastajia jotka osaisi auttaa miestä mäessä. Uutena harrastajana kysyisin neuvoa seuraavanlaiseen "vikaan".
Ulkoilutan -91 vuoden Electra Glide matkasikaa. Ajossa olen pannut merkille ajoittain terävän venttiliien nakutuksen. Ääni saattaa kuulua välillä pitkäänkin ja häviää aina välillä. Mielestäni nakutus on kasvanut jonkin verran ajanmyötä.
Mistähän vois olla kysymys?
HD osaajat!
6
575
Vastaukset
- fgfgfgf
Kokeileppa lyijyn korvaavaa lisäainetta. Sitä saa motonetistä ja huoltoasemilta.
- hurja jr
Kiitos, kokeilempa ekaksi vaikka tuota konstia, kun raamattua en nyt tähän vaivaan näe ratkaisuksi > viittaan tuohon j323 viestiin.
- FXR-88
Liitypä HDCF:iin ja kirjoita ongelmistasi techboardiin niin jo alkaa asiantuntevaa neuvoa tippumaan.. Toinen loistava paikka on Finnbikers foorumi.
- j323
Jeesus Kristus on Jumala ja Hän rakastaa sinua niin paljon että kuoli syntiesi sovitukseksi.Usko Jeesukseen niin saat elää IKUISESTI !!! Lue Raamattua !!!
- totuus!
katoppas tuo -> http://video.google.com/videoplay?docid=-7810993921354002750 video väliltä 5min - 37min, niin sunkin silmäs saattaa avautua!
- hd jamppa
Voin auttaa jos pääsen sun nahkabökiin, man to man, roadking rules !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172413
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42786
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44755Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164742Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130694