Siwan ryöstö

111405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kukahan hörhö lie ollu liikkeellä? Onneksi ei myyjä loukkaantunut ja tekijä jäi niin pian kiinni. On täytynyt olla kova kaljan ja tupakintuska..

Äänestä
  • Ei kai se hörhö karhulanvaaralta löytyny? Alkaa olla jo naurettavia nuo niiden touhut..

    Äänestä

  • Dorkat kuriin kirjoitti:

    Ei kai se hörhö karhulanvaaralta löytyny? Alkaa olla jo naurettavia nuo niiden touhut..

    ajaako mersulla ko. tapaus?

    Äänestä

  • niilo kuuskoski-vika kirjoitti:

    ajaako mersulla ko. tapaus?

    nimi esiin ja automerkki tyttöystävän automerkki ja ikä ja näkö että osaa lapsia varottaa

    Äänestä

  • tosiuskova kirjoitti:

    nimi esiin ja automerkki tyttöystävän automerkki ja ikä ja näkö että osaa lapsia varottaa

    ryöstäjällä voimassa olevaa ajokorttia, eikä sen akallakaan...juoneet molemmat korttisa....

    Äänestä

Alkaa sakki olla kypsänä tähän pariskuntaan..eikä pelkästään poliisit! Kantsiskohan vaihtaa pian maisemaa..

Äänestä
  • että maisemanvaihto taitaa mennä luonnostaan...kumpikin mahtaa joutua lusimaan, ovat senverran saaneet kaikkea paskaa aikaan tällä(kin) kylällä...ja toivotaan, etteivät palaisi enää tänne!

    Äänestä

  • Kuulimpahan... kirjoitti:

    että maisemanvaihto taitaa mennä luonnostaan...kumpikin mahtaa joutua lusimaan, ovat senverran saaneet kaikkea paskaa aikaan tällä(kin) kylällä...ja toivotaan, etteivät palaisi enää tänne!

    pistäkäähän vihjeitä kerta tunnutte tietävän mikä pariskunta on ollu kyseessä.olis iha hyvä tietää

    Äänestä

  • sepeteus alanen kirjoitti:

    pistäkäähän vihjeitä kerta tunnutte tietävän mikä pariskunta on ollu kyseessä.olis iha hyvä tietää

    Kummanki etunimi alkaa M kirjaimella,niinku mika ja minna:)

    Äänestä

  • Mäkä kirjoitti:

    Kummanki etunimi alkaa M kirjaimella,niinku mika ja minna:)

    että nyt ton miehen etunimi lie alkanut J:llä? Näkyy aina vaihtuvan nuo miehet....

    Äänestä

  • Heh heh kirjoitti:

    että nyt ton miehen etunimi lie alkanut J:llä? Näkyy aina vaihtuvan nuo miehet....

    Miehen etunimi alkaa aasta ööhön:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


werty. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010052311717209_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu