Samuari 110 käynti ongelma

Mulla on samurai joka kulkee 126km/h, eli voimaa on ja kiertää kun kiimanen kärpänen, MUTTA tyhjäkäyntiä ei ole. mikä köhän voi olla vikana? ja kaasari on putsattu useaan kertaan.
1476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vau....ruuvaa sitä tyhjäkäyntiruuvia siväänpäin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


samucry kirjoitti:

Mulla on samurai joka kulkee 126km/h, eli voimaa on ja kiertää kun kiimanen kärpänen, MUTTA tyhjäkäyntiä ei ole. mikä köhän voi olla vikana? ja kaasari on putsattu useaan kertaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu