Wilson Boutique Hotel?

Heippa. Juuri varasin lennot ja hotellin Barcelonaan heinäkuun lopulle, ensimmäistä kertaa menemme. Haluaisin kysyä, onko jollain kokemusta Wilson Boutique Hotellista? Mitä piditte? Hotellin aamupala on mielestäni kallis, läheltä varmaan löytyy kahvila tms. josta aamupalaa saamme. Lentomme Espanjaan saapuu illalla ja myös lähtömme on myöhään illalla, kirjautuminen onnistuu vissiin illalla ihan normaalisti ja uloskirjautumisen jälkeen laukut voi jättää hotelliin, eikö? Netissä on aika hyviä arvosteluja saanut, mutta myös suomalaisten mielipiteet kiinnostaisi.

Tietysti myös vinkkejä Barcelonaan saa antaa, vaikka niitä kyllä löytyykin ihan kiitettävästi edellisistä keskusteluista! :)

Gracias!

2

502

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • espanja<3

      menemme luultavasti myös tuohon hotelliin, lokakuun alussa.. :D kannattaa varata ajoissa.. tuo hotellihan ei ollut kovin iso, mutta vaikutti hyvältä ja sijaintikin ok .. :P eikö kenelläkään oo kokemuksia tästä??

      • Juu, mahdollisimman ajoissa! Itse varasin silloin viimeisen huoneen :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      82
      2607
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      43
      2210
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      39
      1083
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      35
      928
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      153
      809
    6. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      670
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      6
      588
    8. Kenen kanssa koet

      Että sinulla on eniten kipinää
      Ikävä
      21
      535
    9. Vihdoinkin tarjolla sushia!

      Onpa mukava, että tän paikkakunnan ruokatarjonta laajenee. Ensi lauantaina pääsee herkuttelemaan kun Kukkoloilta saa su
      Haapavesi
      78
      521
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      33
      512
    Aihe