Olimme parinkymmenen henkilön ystäväporukan kanssa Unkarissa muutaman päivän. Lensimme Budapestiin ja varasimme oman bussin lentokentälle, päivän retkelle Egeriin ja vielä lähtöpäivälle sightseeinajelulle Gödöllöön ja sieltä lentokentälle. Homma toimi erinomaisesti ja hinta henkilöä kohti kaikista bussiajeluista oli parin kympin luokkaa. Laitoin paikallisille bussifirmoille tarjouspyynnön ja edullisin oli Buszplusz, jonne tässä sähköposti, jos haluatte ottaa yhteyttä.
[email protected]
Bussiretki Unkarissa
Omatoimiretkeilijä
0
428
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753577
- 622684
- 812607
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582408Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912337Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2482082- 431902
- 441759
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151471EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491408