PUSKAPETET

pelkäättekö????????????????????????? Sanokaa kun jatketaan.............................................................!
15311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Jatka vaan ei pelota.

Äänestä


  • PuskaPelle kirjoitti:

    Hyi nyt pelottaa ota heti pois tuo, pelkään Suloa!

    seuraavaks,,,,,

    Äänestä

  • Salaisuus voi JEEEEE! Olen kyllä nähnyt tuon ossun jo pari kuukautta sitten ensimmäisen kerran ja sen jälkeen aina päivittäin :)

    Äänestä

  • E&S kirjoitti:

    Salaisuus voi JEEEEE! Olen kyllä nähnyt tuon ossun jo pari kuukautta sitten ensimmäisen kerran ja sen jälkeen aina päivittäin :)

    en ole ihan varma minne tää olis pitänyt kirjottaa, mutta mulla on sellanen ongelma, että mua tosi usein luullaan homoksi tai vihjaillaan sitä. en pidä itseäni homona enkä neitimäisena, vaan ihan perus tyyppinä. mä en ymmärrä että mitä sellaista mä teen kun mua luullaan homoksi ja kun olen kysynyt että "miksi luulit näin?" niin vastaus on ettei tiedä. mä en edes tietääkseni pukeudu mitenkään homomaisesti? tää on alkanut ahdistaa aika perkeleesti, koska en halua että mua luullaan homoksi. asia ei varmaan olisi ongelma jos olisin homo. olen tosin yrittänyt alkaa katselemaan miehiä jotta saisin tietää olenko sitten homo kun mua siksi luullaan mutta homous ei tunnu omalta jutulta vaan vähän oudolta ajatukselta. mulla on siis kysymys, että olenko mä homo enkä vaan ite tajua sitä, ja mitä ihmettä mä teen sellaista että mua luullaan homoksi niin usein? asia vaivaa todella paljon ja oon alkanut muuttua vähän sulkeutuneeksi kun en halua että mua taas luullaan homoksi. saattaa kuulostaa naurettavalta, mutta mulle tää on oikea ongelma. luullaanko muita heteroita usein homoiksi? millä perusteella? luuletteko te muita usein homoiksi ja millä perusteella?

    Äänestä

  • E&S kirjoitti:

    Salaisuus voi JEEEEE! Olen kyllä nähnyt tuon ossun jo pari kuukautta sitten ensimmäisen kerran ja sen jälkeen aina päivittäin :)

    sisukka mukana puskana. kerran jo kerroit ettet kirjoittele palstalle. missäs ne luaukset on.?(). kuulutko sä petturien leiriin?HÄ? kello vapasti minulle.poistatatte tuon intiaani kaveri kanssa toisten aloituksets, anteeks. olen huiterissa menee sAMAT solmuun

    http://www.youtube.com/watch?v=ldKzVSmI4pM

    Äänestä

kun en löytänyt sun rekattua nim.merkkiä. Mut, jatka ihmeessä.

Äänestä

Jääkää pellet uhoamaan, poistun...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ kirjoitti:

pelkäättekö????????????????????????? Sanokaa kun jatketaan.............................................................!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu