Koiraportti

Oiskos ideoita:
Pitäis saada 140cm levyseen aukkoon portti. Pitäis olla likuva, haitari yms, minkä saa helposti pois tieltä.
Kiitoiksia =)
2370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

löytyy monenlaisia ja kokoisia, on kylläkin hintavia mutta kestäviä ja turvallisia!! jos et sitten itse viiti alkaa hitsaileen rautaputkista joatin porttia..

Äänestä

Meillä on portit (haitari) hommattu "vauvatalosta".
Soita johonkin liikkeeseen,ja kysy löytyykö sopivaa kokoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


NotAnAngel83 kirjoitti:

Oiskos ideoita:
Pitäis saada 140cm levyseen aukkoon portti. Pitäis olla likuva, haitari yms, minkä saa helposti pois tieltä.
Kiitoiksia =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu