Aina pitäisi mennä pitemmälle jossain vaiheessa. Mulle riittäisi pelkästään nettikaveri viisikymppisistä miehistä. En voi edes ajatella muuta kuin kirjekaveruutta, eikä syy ole se, että olisin varattu. Elämä vain menee joskus niin, että kaipaa aikuisten ihmisten kanssa vain ajatustenvaihtoa. Voin jutella melkein mistä vain taivaan ja maan väliltä. Mut kunhan nyt heitin mielipiteeni: ei tällaisia löydy!
Ei löydy!
Postiton meili
5476
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olen selvästi Sinua vanhempi ja varattu. Tarkoitukseni on vain vaihtaa ajatuksia. En tässä tarkemmin esittele itseäni, mutta sitten sähköpostilla jos kirjoitat osoitteeseen [email protected]
Heip!
Hetiä viestiä tuleen: jatketaan suoraan:
[email protected]
Mikähän päästä viirannut säkin olet. En tajua tuollaisia, jotka laittavat meiliosoitteensa ja sitten eivät vasta. Toisaalta olisihan pitänyt tajuta tuosta meiliosoitteestakin jotain...Toivottavasti kasvat joskus aikuiseksi.Onneksi kaikki eivät ole samanlaisia.
Jos nettikaveriksesi kelpaa myös toinen nainen, niin voit kirjoitella minulle. Osoitteeni on [email protected]
Aika lailla samat sanat sulle. Suoli24 osoitti jälleen sen, millaista sakkia täällä on. Onneksi on poikkeuksiakin, jotka vahvistavat säännön. Hyvää kesää vaan sinnekin.Halvat on hullun huvit näemmä.