Mikä on sun reaktio kun huomaat naisella sellaisen?
Hyvä vai huono juttu?
Hyvä vai huono juttu?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
nänni tai genitaalialueen läväreistä. Muuten käy kyllä.
Musta nänniläväri on aika cool! Itelläni eikä myöskään tyttikselläni ole ko. lävärii mut sellanen on musta naisella ihan kiva.:) kuten myös moni muu lävistys!
Mutta ei saa olla isot tissit, eikä ne saa missään tapauksessa roikkua!!!
Mulla olis hyvät tissit.Pienet ja kiinteät, ei ole rasvaa.Voisin ottaa lävistyksen ainakin toiseen.Mutta sen ottaminen taitaa olla liian kivuliasta, kun mulla on matala toi kipukynnys:(
mä en ymmärrä noita genitaali,nänni ym läväreitä ollenkaan,sairasta mun mielestä,sori.
Jokaisella oma makunsa, sitähän mä tässä tiedustelenkin että mitä te tykkäätte:)
Mä pidän nännilävistyksestäni, mutta kun on nyt aika nippsun etsiä naista rinnalleen, niin mietin mitä mimmit mahtaa tuumata mun lävistyksestä;)?
heti haittaa se että puhut itsestäsi kolmannessa persoonassa.
Ei tommosilla pikkuseikoilla oo väliä, jos on muuten hyvä tyyppi. Ei kukaan jätä tai ota pelkän lävistyksen takia.
en noin niinku yleisesti puhu;)
Nyt tää nippsu lähtee ulos ja pistäkää lisää mielipiteitä, puolesta tai vastaan:)
Muutakin aiheesta olis kiva jutella jos kiinnostaa.
Son moi!
Toivottakaa onnea, tää lähtee hakee naista.
Kuinka mosta hymiöö tarvii laittaa, että tämä on kirjoitettu hyvällä tuulella ja nauravalla suulla?
Hyvää perjantaiehtoota!
Juoksisin kyllä karkuun, jos sellainen paidan alta paljastuisi, en voi ymmärtää. Naisen iho on kaunis ilman mitään koristuksia ja lävistyksiä. Mun mielipide.
musta se kertoo ihmisen pahasta olosta ja siitä että kyseinen ihminen ei yksinkertaisesti vaa oo tasapainossa tjn