WLAN-mahdollisuus?

Hei, onko Marmariksessa paikkoja, joissa olisi langaton nettiyhteys?
2426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

turkissa kuten kiinassakin hallitu valvoo internetin käyttöä. osa sivuista on suljettu ja kaiki käyttö on muutenkin valvottua. kannataa siis varoa netin käyttöä siellä ollessanne. poliisi ja turkin turvallisuusviranomaiset (=salainen poliisi) seura ja alvoo myös turistien netinkäyttöä.
VAROKAAAAAAAAAAAA

Äänestä

Hei,

melkein kaikissa ravintoloissa on netti ja asiakas saa tunnuksen kun pyytää vaan. Keskustan elokuvateatterissa on Hesburgerin suojaamaton yhteys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poeeka kirjoitti:

Hei, onko Marmariksessa paikkoja, joissa olisi langaton nettiyhteys?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu