Hei! Olen kirjasto- ja tietopalvelualan korkeakouluopiskelija ja teen parhaillaan lopputyötäni. Jos sinulla on alle kouluikäinen lapsi, olet juuri sopiva henkilö vastaamaan työhöni liittyvään kirjastonkäyttöä koskevaan kyselyyn. Kirjastonkäyttösi aktiivisuudella tai käytön vähäisyydellä ei ole merkitystä.
Jos haluat osallistua kilpailuun, voit jättää yhteistietosi kyselyn lopuksi. Yhteistiedot käsitellään erillään vastauksista. Kaikkien vastanneiden kesken arvotaan kolme kirjapalkintoa (3 x 3 lasten- / nuortenkirjaa). Arvonta suoritetaan kyselyn päätyttyä ja voittajiin otetaan yhteyttä henkilökohtaisesti.
Osallistu osoitteessa https://www.webropol.com/P.aspx?id=445550&cid=115068903
Kysely on avoinna 30.6.2010 saakka.
Terveisin
Saija Vihonen, Turku AMK
Vastaa lastenkirjastoaiheiseen kyselyyn ja voita kirjoja!
Tuleva kirjastontäti
0
1822
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492179
- 1211465
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3361270Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401190Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni651185IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31181- 1411159
- 491109
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet99978Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470977