Diablo 2 / Druidi

Eli, saako druidista Werebearina hyvää jos valitsee Fire Claws kyvyn pääasialliseksi aseeksi. Sehän saa alkupään tuliloitsuista 22% lisävahinkoa per taso. Mikäli jollain on vinkkejä tai vastaavia niin otetaan vastaan.
2227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • noita tullut kahlailtua. Mutta ajattelinpa vain, että josko asiasta voisi kehkeytyä oikeata keskustelua missä saisi mielipiteitä vaihtaa sen sijaan, että lukisi vain valmiiksi pureskeltua tavaraa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gel-Salo kirjoitti:

Eli, saako druidista Werebearina hyvää jos valitsee Fire Claws kyvyn pääasialliseksi aseeksi. Sehän saa alkupään tuliloitsuista 22% lisävahinkoa per taso. Mikäli jollain on vinkkejä tai vastaavia niin otetaan vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu