Etsin kaveriporukkaa/perhettä ilmaiselle asuntoautomatkalle!

heidi.musakka

Etsin karavaanarielämään tottumatonta kaveriporukkaa tai perhettä (kouluikäisiä lapsia) tai muutamaa tuttavapariskuntaa matkustamaan (B-kortti riittää!) ympäri Suomea muutaman viikon ajan heinä-elokuun aikana (tarkempi aika selviää myöhemmin ja on sumplittavissa). Tarjoamme asuntoauton, bensat, leirintäalue tms. kulut sekä virvokkeita/elintarvikkeita jossain määrin. Ja kaiken tämän lisäksi pääsee esiintymään televisioon ja saa taatusti ikimuistoisen (ja ilmaisen!) loman!

Jatka viestiketjua ja kerro perheestäsi/kaveriporukastasi, jos sinulla on mahdollisuus osallistua ja lomasuunnitelmat ovat vielä tekemättä tai muokattavissa! Ja vitsailijat, älkää vaivautuko!

2

581

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niin voisi olettaa, että olisi jokin yhteysosoite. Avoimelle listalle kirjoittaminen mahdollisen lomaporukan kokoonpanosta ja suunnitelmista ei ennen lopullista valintaa ole monellekaan kovin miellyttävää intimiteettisuojakysymysten takia. Eli jos haluat Feedbackia, nimimerkki Heidi Musakka, niin ilmoita sähköpostiosoite tai kotisivu, jonne ilmoittautumiskaavake ladattu.

      • heidi.musakka

        Samasta syystä en itsekään laittanut sposti-osoitettani ennen kuin kyselijöitä ilmaantui!
        Toivottavasti tämä ei intoasi lannistanut! Lisäinfoa perheestä/kaveriporukasta voi laittaa sähköpostiin [email protected], niin vastaan ja kerron lisää!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      91
      2083
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      84
      1865
    3. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      49
      1480
    4. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      48
      1436
    5. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      144
      1374
    6. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      48
      1324
    7. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      144
      1254
    8. Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla

      Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!
      Puolanka
      26
      1116
    9. Paraneeko ilmapiiri nyt?

      Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket
      Hyrynsalmi
      25
      1024
    10. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      101
      1003
    Aihe