Etsin kaveriporukkaa/perhettä ilmaiselle asuntoautomatkalle!

heidi.musakka

Etsin karavaanarielämään tottumatonta kaveriporukkaa tai perhettä (kouluikäisiä lapsia) tai muutamaa tuttavapariskuntaa matkustamaan (B-kortti riittää!) ympäri Suomea muutaman viikon ajan heinä-elokuun aikana (tarkempi aika selviää myöhemmin ja on sumplittavissa). Tarjoamme asuntoauton, bensat, leirintäalue tms. kulut sekä virvokkeita/elintarvikkeita jossain määrin. Ja kaiken tämän lisäksi pääsee esiintymään televisioon ja saa taatusti ikimuistoisen (ja ilmaisen!) loman!

Jatka viestiketjua ja kerro perheestäsi/kaveriporukastasi, jos sinulla on mahdollisuus osallistua ja lomasuunnitelmat ovat vielä tekemättä tai muokattavissa! Ja vitsailijat, älkää vaivautuko!

2

596

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niin voisi olettaa, että olisi jokin yhteysosoite. Avoimelle listalle kirjoittaminen mahdollisen lomaporukan kokoonpanosta ja suunnitelmista ei ennen lopullista valintaa ole monellekaan kovin miellyttävää intimiteettisuojakysymysten takia. Eli jos haluat Feedbackia, nimimerkki Heidi Musakka, niin ilmoita sähköpostiosoite tai kotisivu, jonne ilmoittautumiskaavake ladattu.

      • heidi.musakka

        Samasta syystä en itsekään laittanut sposti-osoitettani ennen kuin kyselijöitä ilmaantui!
        Toivottavasti tämä ei intoasi lannistanut! Lisäinfoa perheestä/kaveriporukasta voi laittaa sähköpostiin [email protected], niin vastaan ja kerron lisää!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      140
      2806
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      269
      2473
    3. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      26
      1466
    4. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      35
      1452
    5. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      121
      1182
    6. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      108
      1143
    7. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1043
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      13
      1012
    9. Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla

      Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La
      Lieksa
      59
      906
    10. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      297
      877
    Aihe