Heipsan! Olen kuullut usealta suunnalta paljon kehuja opas Monikasta.. mutta en ole vielä missään nähnyt olevan hintoja. Kuinkas paljon tällainen lysti maksaa, esimerkiksi kaupunkikierros yhdelle nuorelle pariskunnalle? :)
Opas Monika
apuabudapestiin
2
802
Vastaukset
- nitrax
Aikuiselta vissiin 20 euroo henkilöltä ja voin suositella lämpimästi.Kannattaa ottaa heti ekana päivänä,niin saa parhaan hyödyn.
- budepestiin ihastunu
Parhaimmat tiedot saat ottamalla opas Monikaan yhteyttä säpöllä. Voi kertoa mitä haluat ja mihin hintaan saat palvelun . Hinta ei todellakaan ole mikään päätä huimaava jos vertaa miten paljon menisi aikaa ottaa selvää itse. Monika kertoo asiat kiinnostavasti ja tietää todella paljon kaikesta. Reippaasti vaan postia osoitteeseen: [email protected] .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4179191Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1893800- 212268
- 871403
- 1161198
- 271155
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta661132Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791128- 751110
- 551063